Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Wildflower ajme koja super betaaa! Neka se lijepo udupla, a za dva tjedna ultrazvuk ❤️
    Jurky joooj, taj osjecaj na ultrazvuku vidjeti bebicu, maaaa bas mi drago da ste se podruzili! Vjerujem da si napeta oko amnia, ali sigurno ti je bio melem za usi cuti doktora koji misli da je sve ok.
    Tinker mislim da postoji nada, pogotovo ako ti je bila kasnija ovulacija, u ovom ranom stadiju trudnoce i dva dana puno znace, vjerojatno ce ti ovih tjedan dana biti kao godina, neka ti sto brze prodje vrijeme i jos bitnije - neka sve bude ok! 
    Loli a je primas progesteron terapiju. Ja bi na tvom mjestu napravila test pa vidjela hocu li uzeti sad dodatni progesteron odmah ili ne.

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Slee

    Wildflower ajme koja super betaaa! Neka se lijepo udupla, a za dva tjedna ultrazvuk ❤️
    Jurky joooj, taj osjecaj na ultrazvuku vidjeti bebicu, maaaa bas mi drago da ste se podruzili! Vjerujem da si napeta oko amnia, ali sigurno ti je bio melem za usi cuti doktora koji misli da je sve ok.
    Tinker mislim da postoji nada, pogotovo ako ti je bila kasnija ovulacija, u ovom ranom stadiju trudnoce i dva dana puno znace, vjerojatno ce ti ovih tjedan dana biti kao godina, neka ti sto brze prodje vrijeme i jos bitnije - neka sve bude ok!
    Loli a je primas progesteron terapiju. Ja bi na tvom mjestu napravila test pa vidjela hocu li uzeti sad dodatni progesteron odmah ili ne.

    Uzimam cyclogest 2x1. Evo sada nema ništa na ulošku,stipka me jajnik i malo boli dole. Nemojte mi se smijati,ja sam od soka popila jedan duphaston,kao da će mi nesta pomoći 🫣😅

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Ajmeee Wildflower cestitkeeeeee 🎉 vrtila sam od jutra sve poruke jer sam vidjela da ti svi čestitaju i morala sam naći tvoj komentar kako si nam to obznanilaaaa🤩 baš predivno. Uzivaj u trudnoci i neka ti bude mirna i dosadna 👌

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia
    *treće konzultacije: 6.5.2024. (uzeti brisevi i PAPA; izolirana E.coli (Efox + Omnibiotik flora plus)

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Loli koji si damas dnt? Kad je ono beta? Neka si popila, ali ako nastavi ja bih sutra izvadila betu (ako je proslo bar 9dnt) pa da budes pripravna ako je trudnoca u pitanju da pojacas progesteron, a ako nije da se ne krvas hormonima. Drzim fige na najjace! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Krcas* Imam debele prste pa sve krivo postiscem

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Slee

    Loli koji si damas dnt? Kad je ono beta? Neka si popila, ali ako nastavi ja bih sutra izvadila betu (ako je proslo bar 9dnt) pa da budes pripravna ako je trudnoca u pitanju da pojacas progesteron, a ako nije da se ne krvas hormonima. Drzim fige na najjace!


    Hvala ti puno sto su tu za svaku od nas. Danas mi je 9.dnt. Ujutro ću svakako nazvati Alebica. A test se bojim napraviti,ali možda skupim hrabrosti. Evo za sada je uložak čist 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌

    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Loli samo hrabroo, drzim fige! Neka ulozak nastavi biti cist narednih 9 mjeseci! 

    Neka cura na fejsu u grupi Roda plodnos poklanja Supercur sprej ako kome treba! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1491

    Prijavi adminu

    Medena sretno danas.
    Sretno i svima ostalima danas.
    Giselle hvala na odg. Lakše mi s kraticom.
    Wildflower beta je odlična. 🤞🤞 za duplanje.
    Jurky drago mi je zbog UZV, neka tako bude sve uredno i ja amnio. 🙏🤞
    Sanjuška ok jer sam se već prepala da će i meni odmah planirati 7.mj.  Voljela bih da imam i opciju krenuti s ciklusom u 6.mj, jer se baš brinem zbog spreja da bi mi mogla kasniti a u 7. mj imamo već ljetovanje uplaćeno pa ne želim biti na knap s vremenom i pod stresom zbog toga.
    Gdje ćeš vaditi sve za štitnjaču i kada planiraš?
    Dobro je da kartica prolazi, bar nisi trebala juriti na bankomat.
    Ako kontaktiraš koju ljekarnu u Slo javi cijenu Pergoverisa kod njih. Hvala!
    Tinker moguće da je još rano. Držim 🤞🤞 da sve bude kako treba na sljedećem UZV.

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • Avatar Medena33

    Medena33

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Bebolina2024 hvala ti. Ja sam taman na putu. 

    ➡️04/24 elonva+supercur+pergoveris 200➡️ 2js➡️ vracena jedna 🤞

  • Avatar Srculence

    Srculence

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Srculencenemoj se sramiti Skvorca on ti je bas profic. Razumijem te skroz, i ja se uvijek vodim kod zena, ali eto u ovoj poliklinici sam totalno pregrmila taj sram. Imam onu suknjicu i ne vidim se dolje pa racunam da ni nisam gola😄
    Wildflowerhvala ti na divnim zeljama, dao Bog da se ostvare😄🙈
    BlessPUPO❤️neka se meve crvsto prime❤️
    Sleecestitam sogici! Lako je bila skepticna u pocetku, a gle ti te prekrasne bete🥰
    Sanjuska drzim palceve da nalazi stitnjace budu dobri i da uskoro kreces u postupak☺️
    Marishahvala ti za detaljni opis aspiracije. Jednom te samo upiknula? Jel bila brzo gotova? Joj sad me strah🙈


    Lunolina,hvala ti ja cu je preko glave navuc i to je to! 😂
    Sretno svima danas! 🍀☺️

    🙋🏻‍♀️31god. (endometrioza koja nije operativna)🙋🏻‍♂️36god. (sve uredno)

    PODOBNIK 2/2023 prvi postupak,aspiracija,transfer,biokemijska ❌
    6❄️
    07/2023 transfer,pozitivan test,beta 505, nakon dva dana beta 1100 u 7tj spontani 😔💔
    9/2023 konzultacije
    04.10. Transfer + embryoglue⏳
    16.10. Beta 🤞🏼🍀 rezultat prve 440.9 rezultat druge bete 724.2
    28.11. Spontani u 7 tjednu 💔
    •01/2024 Trombofilija/Heparin💉
    •⌛️ 2mj. Konzultacije ŠKVORC i u nove pobjede
    07.03. Transfer/20.03. Beta /Beta❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.