"Pripreme" za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Da ne otvaram novu temu, mislim da je najbolje da ovde pitam kolko mi robice treba u 56 i 62, sta mislite kolko je dovoljno ? Nebi da mi fali :)

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/trudnica/sto-sve-treba-vase-novorodence-474 [klokanica.24sata.hr]


  • Ornela

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da li netko zna neku firmu u Zagrebu koja se bavi izradom printeva na odjeći? Frendica mi je rodila pa bih joj za maloga htjela pokloniti tuticu sa nekim fora natpisom. Malo sam gledala po netu i vidjela da ovi    http://pelin1971.hr/tisak-na-majice.html [pelin1971.hr]  nešto izrađuju, ali ne znam kakvi su. Ipak bi htjela da nije baš preskupo, a opet da je kvalitetno, jer to ostaje uspomena. Ako netko ima kakvu informaciju, bila bih vrlo zahvalna.

  • maka28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Malena moda je apsolutna prevara jer oni zapravo duplo i troduplo narucuju iste stvari preko ebaya. Nemojte kupovati preko njih vec ako nemate svoj racun na ebayu, ima vam sigurno neko od prijatelja. Najgore sto neke stvari stave da koštaju masu novca i onda kao snize do 20kn a to je opet vise od duplo skuplje nego na ebayu. E, i navodno ne znaju da pošta naplacuje 4.5kn pa onda reklamiraju gratis  dostavu a onda te postar iznenadi sa informacijom da trebas platiti. Uglavnom, jako razocarana kupovinom preko njih i savjet da ih izbjegavate jer sve možete direktno sami na ebayu za puuuuno manje para narucit. Cak iako njima platite, ne izdaju vam nikakav racun nit ista niti vam malena moda posalje te stvari vec iz kine direktno. Jako lose iskustvo i preporucam izbjegavat ih i narucit sam preko ebaya.

  • maka28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Doris7


    sladja28


    Da li je netko narucivao robicu sa stranice malenamoda.com ? Imaju preslatku robicu i nije tako skupa, a ne znam kakva je kvaliteta.
    Bas sad gledam, vecina stvari ima na ebayu samo bar 20-30 kn jeftinije pa ako imate kako naruciti preko toga jeftinije cete proci

    Da, malena moda zaraduje na nacin da troduplo naplacuje stvari koje onda naruce na ebayu i stizu direktno iz kine. Ne izdaju ni racun nit ista vec samo uzmu novce i naruce ono sto i sami mozete za puno manje novca.

  • Avatar Ary87

    Ary87

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Apsolutno se slažem s vama…osobno imam račun na ebayu i spasila sam se od momenta kad sam ga napravila jer za svega par dolara kupim odjeću koju mi mali ionako preraste kroz koji tjedan…mi smo dosta opreme posudili od moje sestre i kupili smo neke stvari ovdje http://www.opremisidom.net/djecji-namjestaj/oprema-za-djecu-i-bebe/ [opremisidom.net] jer nam se svidjelo kakvo je baš to što nam je sestra moja dala…

  • maka28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ne kupujte robicu na stranici Malena moda. To je roba s ebaya i jako su bezobrazni i spori kad imate prigovor. Istu robu, 3x jeftiniju cete kupit na ebayu. I necete od njih nikakav racun dobiti

  • Avatar tala

    tala

    Broj poruka: 980

    Prijavi adminu

    mi smo isto s ebaya narucili hrpu stvari, najvise igracki i onih papucica za nehodace. cini mi se da sve brze dolazi otkad posta naplacuje 4 ipo kune za paketic 

    2005. moja najveca ljubav, moja djevojcica <3
    2016. zrno papra, mala Cvita <3

    [lilypie.com]

  • kukorica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    JA bih pohvalila BEbenova trgovine za bebu. Imaju internetsku prodaju, odlične proizvode i cijene u prosjeku jeftinije od dućana za bebe. Kupila sam od njih komodu i dječji krevetić. Dostava je za 2-3 dana i stvarno su za svaku pohvalu za profesionalnost i brzinu.

  • Goga32

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    kukorica


    JA bih pohvalila BEbenova trgovine za bebu. Imaju internetsku prodaju, odlične proizvode i cijene u prosjeku jeftinije od dućana za bebe. Kupila sam od njih komodu i dječji krevetić. Dostava je za 2-3 dana i stvarno su za svaku pohvalu za profesionalnost i brzinu.

    Ja radim u ducanu Bebenova  i volim ovakve zadovoljne kupce i  komentare

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.