Prve riječi koje su mame rekle bebi nakon poroda

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ljubavi moja predivna

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    1. bok anđele lijepi, kako si predivan i 10000pusa, i jedan dubokiiiiiiiiiii udisaj njegovog mirisa, 2. dečko je, stvarno, dečko je dečko je jedno 5x hahahahah ( čekali smo curicu )

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Mmama hahahaha!
    Ja sam svom sinu rekla: ĆAĆEŠKO, jer je bio isti MM..jos se sicam tog mirisa njegove koze kad se tek rodio…

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    Prvo sam rekla: o boze kako je prekrasan ( iako je bio sav krvav) a kad su mi ga stavili na prsa dok je plakao sam ga ljubila i govorila da ne mora plakati jer se mi poznajemo vec dugo 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar žena za sva vremena

    žena za sva vremena

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    “žabica moja”! tako sam ju nazvala kad sam vidjela da je gotovo… i ostala je žabica <3

  • Natali2

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ja sam prvo rekla mužu, pošto je on bio prisutan, ovaj je isti ti.

  • dercy0

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Moje ime je Darci Lyne. Ovo je vrlo sretan dan u mom životu zahvaljujući pomoći koju mi je pružio dr. Nosakhare da mi pomogne da povratim svog bivšeg muža njegovom čarolijom ljubavi i magije. Bio sam u braku 6 godina i bilo je tako strašno jer je moj muž stvarno varao i tražio razvod, ali kad sam naišao na e-poštu Dr. popraviti odnos i učiniti ljude sretnima u njihovom odnosu. Objasnio sam svoju situaciju, a onda sam tražio njegovu pomoć, ali mi je na moje najveće iznenađenje rekao da će mi pomoći oko mog slučaja i da sada slavim jer se moj suprug potpuno promijenio na bolje. Uvijek želi biti uz mene i ne može ništa učiniti bez moje sadašnjosti. Stvarno uživam u braku, što je velika proslava. Nastavit ću svjedočiti na internetu jer je dr ..nosakhare pravi čarolija. POTREBNA POMOĆ? KONTAKT
    možete ga dodati i na Whats-app: 2349083639501
    On je jedini odgovor na vaš problem i čini da se osjećate sretni u svom odnosu. I to je savršeno u vašem odnosu. 1 ljubavni čarolija 2 WIN EX BACK 3 VOĆE ŽENE 4 PROMOVIRANA 5 čarolija zaštite 6 čarolija posla 7 DOBAR ZAKON RADA 8 LOTTERIJE I ODJEL ZA SLUČAJ.
    KONTAKT -Email dr.nosakhare@gmail.com

  • SummerRoss

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Google pays $ 85 per hour. My last paycheck was $ 8500 operating a hundred hours per week online. My younger brother's friend has been averaging 12k for months currently and he's employed concerning twenty two hours per week. I can't believe however simple it had been once I attempted it out. This is often what I do to check further details by opening the link and clicking on (HOME TECH OR MEDIA.) Click Here For More Information…………www.right75.com [right75.com]

  • voxovej

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    My co-worker's step-mother makes $81 every hour on the internet.. she has been fired from work for 9 months and last month her pay was 15737 just working from home for two hours every day,

    check out this.,.,.,.,. Www.earn75.Com

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.