Mame koje su same po cijele dane s klicima...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jeja12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    :) bok javi se imam kklinca 2god.mlada mama i zivim u preckom ukoliko si jos na kneziji :) tamo sam odrasla. Kraćenje dana i kava mi dobro zvuče ;)

    Jeja

  • Jeja12

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jeja


    :) bok Anchy javi se imam kklinca 2god.mlada mama i zivim u preckom ukoliko si jos na kneziji :) tamo sam odrasla. Kraćenje dana i kava mi dobro zvuče ;)

    Jeja

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav usamljenim mamama!
     Puno sam puta pomišljala da bi mogla otvoriti ovu temu, ali mi je nekako bilo bed…
    Dakle, ja sam mama devetomjesečnog Luke. Zbog ljubavi sam se iz voljene Slavonije udala u Zagreb i sad… pa, recimo da većinu vremena samujem. Kako su obitelj i prijatelji koje sam imala ostali u ravnici, našla sam se poprilično nezadovoljnom ovdje u velegradu… Ali, zato sam maherski uspjela “sakriti” tu usamljenost - zato moj stam uvijek blista, fina papica se kuha svaki dan, a barem jednom tjedno su na rasporedu i kolači. Haha. Tata nam radi cijeli dan, tako da odemo u šetnjicu navečer prije kupanja kada je lijepo vrijeme. I tako već duže vremena. Pitam se koliko ću dugo izdržati…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    sunday morning mommy


    Pozdrav usamljenim mamama!
     Puno sam puta pomišljala da bi mogla otvoriti ovu temu, ali mi je nekako bilo bed…
    Dakle, ja sam mama devetomjesečnog Luke. Zbog ljubavi sam se iz voljene Slavonije udala u Zagreb i sad… pa, recimo da većinu vremena samujem. Kako su obitelj i prijatelji koje sam imala ostali u ravnici, našla sam se poprilično nezadovoljnom ovdje u velegradu… Ali, zato sam maherski uspjela "sakriti" tu usamljenost - zato moj stam uvijek blista, fina papica se kuha svaki dan, a barem jednom tjedno su na rasporedu i kolači. Haha. Tata nam radi cijeli dan, tako da odemo u šetnjicu navečer prije kupanja kada je lijepo vrijeme. I tako već duže vremena. Pitam se koliko ću dugo izdržati…

    Ti si u ZG? Iz koje dijela? Pa ima nas puno u Zg, ja sam iz okolice, ali uvijek za neko druženje.

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Vrbani :)

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Ja sam isto u zg srednjaci..imam moniku od 5 i pol i trenutno sam trudna..u 32om tjednu sam..inače sam iz sesveta pa su mi frendice tamo a ovdje imam jako malo poznanika..tko hoće neka se javi 

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Anita10

    Anita10

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam iz Novog Zagreba i imam curu od 20 mj :-).. Ima netko za kavu i trckaranje :-)

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Ja sam sa Knezije, jos par tjedana i biti cu i ja mama pa cu vam se rado pridruziti, samo da se snadjem na pocetku sa kikacem 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • AK2008

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Kao da slušam samu sebe :) mi smo u Spanskom, curka ima 6 mjeseci.. No mi nismo iz Slavonije već G. kotar…

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Mila kolko si tjedana trudna??

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.