Mame koje su same po cijele dane s klicima...

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mery12

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Anita


    Ja sam iz Novog Zagreba i imam curu od 20 mj :-).. Ima netko za kavu i trckaranje :-)

    Ja sam isto N. Zgb tj trnsko doselila sam se ovaj kvart  i nemam bas puno prijateljica tu. Imam curu 4 mj 😄

  • Avatar goodla

    goodla

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    ponekad me primi kozara… jos sam k tome i trudna, a mala od god dana je prohodala pa je bas veselo.. kak cu sama s dvoje i sama se pitam ;///
    sva sreca muz ne dela po 8h dnevno pa dosta pomaze,al kad smo same ima i suza ccccc

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    goodla


    ponekad me primi kozara… jos sam k tome i trudna, a mala od god dana je prohodala pa je bas veselo.. kak cu sama s dvoje i sama se pitam ;///
    sva sreca muz ne dela po 8h dnevno pa dosta pomaze,al kad smo same ima i suza ccccc

    Ja imam jednog bebolinca od 4mj I sama po cijeeeleee dane je za izluditi…😜muz radi od 7-19 skoro pa svaki dan..a nemogu zamisliti da je jos jedino dijete samnom…ski dam kapu svima s vise djece 💐🌺🌷🌼🌹🌻🌸

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    bok svima:) jel ima koja mama iz Voltinog? i ja skidam kapu s mama s vise djece a pogotovo onima koje su trudne i jos imaju male bebace

  • Avatar anchy25

    anchy25

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    uh..to mi je bilo najgore..s trbusinom do poda hvatat ovog moljca malog kaj je tek prohodao :) veselo…

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    koala123


    bok svima:) jel ima koja mama iz Voltinog? i ja skidam kapu s mama s vise djece a pogotovo onima koje su trudne i jos imaju male bebace

    Hej,ja sam blizu voltinog, kod Bastijanove. Di si ti?

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    ej. blizu Golikove Onda se moramo nać na kavici. Čujemo se preko poruka. baš mi je drago da ćemo Emuška i ja imat društvo u kvartu:))

  • Avatar Boška2

    Boška2

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    koala123


    ej. blizu Golikove Onda se moramo nać na kavici. Čujemo se preko poruka. baš mi je drago da ćemo Emuška i ja imat društvo u kvartu:))

    Pa super!
    I nama je blizu gilikova!!!! Cim sunce nam opet dode ima da se nademo!!!! Cujemo se!!!

    <3<3<3 Karl <3<3<3

  • Avatar Skystar

    Skystar

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ovaj post mi je uljepsao vecer. Nemojte me krivo shvatit,nije da uzivam sto smo doma po cijele dane i ne znamo kuda i kako sa sobom i sa djecicom,ali kad procitas iskreno da bi jos netko sjeo u cosak i plakao…lakse je jer znas da nisi sam nego da je ekipica u pitanju.

    Nazalost pri samom spomenu da si vec na pola puta ludila doma sa djetetom imam osjecaj da dobijem osudjivacko sikaniranje od drugih mama. Vecinu vremena mi ne smeta jer sam preumorna da mi smeta,a i nije da mi se da gadjat nekoga japankama u glavu.

    Jedno dijete 18 mjeseci - predivan mali decko koji ima puuuuuuuno energije.  Bez bake i djeda servisa,bez dugogodisnjih prijatelja,ni blizu Hrvatske,a tata radi pola druge i pola trecu smjenu sa prekovremenima plus vikende. Luda doma. I kuhamo skupa,papamo (vecinom ja jedem po cijele dane i zvacem nesto),igramo se,citamo knjige,pogledamo crtic,setamo vani,idemo na igralista,ali svejedno dodje taj jedan tezak trenutak kada bi sjeo u cosak i plakao. 

    I lijepo je i veselo,ali nekad mi nedostaje posao da malo odahnem psihicki od svega doma ili da nam je tata barem vise doma uz nas.  Sretno mame i dalje.

  • littlerabbit

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Isto kao Skystar mi je ovaj post uljepsao dan i odmah mi je lakse jer znam da ima mama koje bi se kao i ja sakrile na 5 minuta i posteno isplakale…
    Dakle, imam prekrasnog sina od skoro 15 mjeseci koji vec trci i sve istrazuje, sve ga zanima, posebno stvari koje nisu igracke, daljinski koji moramo sakrivati, moje sudje u kuhinji, prljavi i cisti ves koji nonstop razbacuje i kojeg nalazim u kadi, wc-u i slicno. Voli kad idemo van, ili u kolicima ili on sam hoda pa stanemo, proucavamo lisce pola sata, skupljamo grancice. Jako smo daleko od Hrvatske,u drzavi gdje je 6 mjeseci 35 stupnjeva tako da smo vani rano ujutro i kasno poslijepodne a ostatak dana se borimo sa zanimacijama u kuci kojih je sve manje svaki dan i iskreno,ponestaje mi ideja. Crtici pale tu i tamo ali vrlo kratko, obozava velike lego kocke koje sve vise slaze ali evo ga vec za 5 minuta kod mene u kuhinji da vidi sto ja to zanimljivo radim. 
    Svim mamama koje imaju dvoje ili vise male djece i same to sve izdrze skidam kapu do poda i svaka vam cast! Meni je vec s jednim tesko. Sad mi je jasno zasto je moja mama bila na rubu zivaca prije 20 godina kad su moja braca rodjena, tocno godinu dana razlike, rodjeni u istom mjesecu.
    Isto tako kao i vi, usamljena sam jer mi je muz na poslu od 7h do 18h i vidi malog svega sat vremena jer je mali vec u krevetu u 19h. Vikendi su cesto radni tako da nema neke razlike. 
    Nedostaju mi roditelji, braca i prijatelji ali evo tako je kako je. 
    Najlakse je zapravo kad smo vani, puno je zanimacija, vidim i ljude, drugu djecu, odemo na igraliste…
    Puno srece svim mamama i samo hrabro, mozemo mi to 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.