Pismo Djedu Mrazu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Moja curica ima 5 godina i 3 mjeseca, pisala je pismo Djedu božićnjaku i poželjela je biti biti ptica da dođe kod svakog djeteta   koje nema roditelje i donese im puno slatkih plišanih  medvjedića i priča u kojima su  svi sretni.Važno je da bude velika ptica da može pratiti  Djeda Božićnjaka.
     Jako se veseli  poklonima, i kaže mi da je bila sebična dok je bila mala, sada više ne, i naravno pokloni su bitni ali ljubav je najbitnija.

  • Avatar Ribica

    Ribica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bokić, mama sam jednog malenog anđelka od tri godine. Jako je zaigrano dijete, puno ga toga zanima i sve ama baš ave pamti i kad nešto kaže naprosto ostanem šokirana kako neke stvari pogotovo ne zaboravlja! Prošle godine kad smo bili u jednom tržnom centru (on je tada imao dvije godine) uzeo me za ruku i odveo do velikog božićnog bora na kojem su se ostavljale želje za Božić, a najbolje od njih su bile nagrađivane. Eto bili smo i mi te sreće i maleni je dobio svoj darak koji si je zaželio (onaj koji je meni ovim riječima kazao ;mama daj bibi batejije). Sad kad smo ušli u predblagdansko vrijeme a on je godinu dana stariji sad puno toga shvaća i još ga više neke stvari zanimaju, a pogotovo se veseli nadolazećim praznicima.Upravo me je sinoć pitao a mama pada snjegggg,…kad će doći Djed Božićnjak………….ja sam mu odgovorila još malo milo..a on se tad meni primaknuo i šapnuo mi pošto još ne zna pisati mali je…a mama hoće mi djedica donijeti ono što sam zaželio i pokazao ti u trgovini…naravno da da milo tako sam mu odgovorila. On me tako jako zagrlio i poljubio kao što to čini uvijek bez obzira na dar il ne i kazao kako ga Djedica gleda sa zvijezda i čeka kad će doći Božić da se spusti i iznenadi ga najljepšim darom koje si je zaželio….Poanta je da on jako vjeruje u Djeda Božićnjaka i da o njemu s takvim žarom priča,a naravno to mu zadovoljstvo i uvjernje neću kvariti jel je mali i zaista uživa u svakom trenutku ove pred Božićne strke i frke!!!!
    To je ukratko njegovo pismo Djedici, koje mi je opisao riječima…isto kao da je sve to napisao svojom divnom rukicom!!!

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Naša curica je još premala da bi pisala, ima 2 i pol godine ali već par mjeseci pita kad će doći Djedica jer je bila dobra :D Jednom smo nešto na internetu gledale i spazila je Munjevitog Jurića i mnoštvo autića iz crtića i rekla mi je da joj to kupim. Nisam znala kaj da joj odgovorim, pa sam rekla da ak će bit dobra cijelu godinu da će mama napisat Djedi da bi htjela Jurića pod bor. I svaki dan se ona sjeti i kaže da je dobra i da će joj Djed donjet Jurića…

  • Avatar mamamaya

    mamamaya

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moj dječak, trogodišnjak, svaku večer legne u krevet na vrijeme jer Djedo Mraz prolazi svaku večer i gleda da li djeca spavaju i vidi kako su se ponašala tijekom dana. Jednu je večer vidio avion kako svijetli na nebu i rekao da je to Djedo Mraz i brzo legao spavati :) Djedo Mraz je uključen u naš svakodnevni život. Nismo pisali pismo, jer kako on kaže-“Želim da me Djedo Mraz iznenadi poklonom. Ne znam što ću dobiti, budemo vidjeli”. Zna da on nosi poklone pod bor jer se rodio beba Isus i zato djeca koja se lijepo ponašaju dobiju poklon.

  • Avatar vriskica13

    vriskica13

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bokić,
    ni imamo mališana od 14 mjeseci i on zapravo još to baš nekuži….nadam se da će mu biti zanimljivo kičenje bora i ukrašavanje kuće….vodit ćemo ga i na slikanje sa djedicom kad će to biti moguče,pa se nadam da će malo doživit sve ti….a predstavu bi viljeli pogledat, možda bi mu se i to svidjelo :-))))

  • KRISTINKA84

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    MI IMAMO CURU OD PET I POL GOD KOJA CEKA BOŽIC VEC DUŽE VRIJEME NEDAVNO SMO IZVADILI UKRASE I UKRASILE BORAVAK A ZADNJIH PAR DANA ŽICA BOR DA GA UKRAŠAVA KOD NAS TO POCINJE MJ.DANA RANIJE SVE JER JE GOSPODICNA NESTRPLJIVA JAKOOOOA SADA IMA I POMOC OD BRACE KOJI IMA GOD.DANA PA JE TO POPRILIČNO ZANIMLJIVO ZA GLEDATI

  • tatjanak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi imamo dvije kćeri od 7,5 i 9 godina i još uvijek vjeruju u Djeda Mraza. Svake godine uredno pišu pisma, a dok nisu znale pisati, crtale su ono što su željele da im donese. Baš se spremaju ovaj vikend pisati i rekle su da bi voljele neku lijepu knjigu dobiti od Djeda Mraza (obožavaju knjige i naravno imaju svaka svoj popis).Karte za predstavu bi ih jako obradovale jer vole ići u kazalište.

  • didi2205

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam dvije curke, od 3 i pol god. i 1 god. i 10 mj. Starija mi je neki dan rekla da želi čokoladu i bonbone od Djeda Božičnjaka…i role ako mu ostane novaca..ali može i bez njih.., te da želi biti kod kuće s mamom, tatom i sekom a mlađa želi čokolino i mlijeko…želje su im skromne tako da bi bilo lijepo da ih iznenadimo predstavom!

  • luka02

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj Luka ima 6 godina i malo je ove godine bio zbunjen. Nije znao kome da piše pismo, Sv. Nikoli, Djedu Mrazu ili malom Isusu.
    Na kraju je odlučio poslati Sv. Nikoli jer on prvi dolazi sa darovima. Napisao mu je da baš nije uvijek bio dobar, ali da će se truditi biti bolji i zamolio je Angry birdse, a za bracu pelene, ako ima dovoljno novaca, ako ne može i slatkiše, on će biti zadovoljan.
    Nadam se da će mu čarolija i ljepota darivanja ostati u srcu cijeli život, a vjerovanje u ovu trojicu što duže kroz djetinjstvo, ali i život.

  • ditač

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Imam dvije djevojčice od 5 i 8 godina.Oba dvije vjeruju u Djeda Mraza.Ove godine želje su im prilično velike od laptopa.mobitela i ure,dok mlađa nije toliko zahtjevna.Nažalost,djedica nema toliko kuna ali nešto će se pronaći ispod borića.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.