Pismo Djedu Mrazu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tinatar

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Djede Mraze…Pišem Ti uvijek pismo ali nažalost vidjeli se još nismo.Ja sliku tvoju imam i baš si debeo i lijep i darove me uvijek pod bor staviš i svaku moju  želju Ti mi ostvareš.Pišem Ti i godine ove jel opet ja želje imam.Mama kaže da skromna moram biti jel novaca nema ,ali ja znam da Ti ispuniš želje bez problema.Moj biciklo mi je mali, jel ja sam narasla i  sada trebam novi.Neka bude Hello Kitty dezen .Može Barbi beba i puno čokolade i keksa…Tvoja mala Sara.  Tako u tom stilu napišemo svake godine pismo zavisi od želje ali svake godine sastavimo sve bolje i bolje.Godina imamo šest i želje su sve veće i veće …neka piše jel još malo svatiće da Djed Mraz živi cijeli život sa njom i bajka će nestati.

  • kmatkovic6

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dragi djede Mraze,

    Moja seka Marta i ja bi jako željeli lego -chimu a mama i tata nemaju novaca da nam kupe . Moj prijatelj Vito ima lego-chimu i kad god dodjem kod njega igram se al ist tako sam jao tužan kad idem doma.
    Ako ikako možeš ispuni našu želju , bili smo jako dobri, skromni i nismo plakali kad smo išli u vrtić..
    Vole te puno Marta i Šimun

  • ivana36

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dragi djede mraze!

    Molim te da mojoj mami doneses neki posao,mom braci kapu i sal jer mu je stalno zima a meni moze prazan cd da mogu snimiti video za djecju televiziju i ben tena.
    Ovako je napisao moj sedmogodisnji Borna :)

  • lili2639

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Moj stariji sin ima 8.godina i svake godine piše djedu Mrazu pisma i ostavlja mu na prozor da može pročitati.Ali ne piše pismo i želje samo za sebe nego da donese poklone tati,mami i bratu.Nešto se ostvari od njegovih želja,a nešto ne.Jedne godine sam mlađem sinu kupila plišanog magarca(a da on to nezna),nakon par dana u vrtiću su tete pitale djecu šta bi htjeli dobiti ispod bora,i moj sin zaželi magarca,ja sam ostala skamenjena.Pitam tetu kako je to moguće,jer nikad nije spominjao da želi tu igračku,ona mi kaže da je to majčina intuicija.A ove godine su zaželjeli mobitel,psa na baterije,slatkiše,vidjet ćemo šta će se od toga ostvariti. 
  • Altea

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Luka je dječak od 5 godina,on jako vjeruje u Djeda Mraza,kako se bliže Božićni blagdani tako i on sve više zapitkuje kada će već jednom doći Djed Mraz,toliko je nestrpljiv da je još prije dva tjedna uzeo papir i olovku i zamolio svog starijeg brata da on napiše točno što će mu reći,jer on još ne zna pisati,pismo je glasilo,Dragi Djede Mrazu,želim da mi doneseš policijski set i puno slatkiša,i požuri,voli te Luka.

  • funkymare

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Još se uvijek spremamo na zajedničko pisanje pisma, koje će vrlo vjerojatno biti u crtežima jer naša curica ima 3 godine. Doduše zna napisati svoje ime ;) Kao i uvijek, na listi njezinih prioriteta mogla bi se naći jedna haljina, ali ne bilo kakva, nego ona koja se jako, najjače vrti. Inače, svake godine nam djedica dođe doma i donese prigodne poklone, pa će tako biti i ove. No, ove godine će se tatica morati extra potruditi oko svoje maske ;)

  • veky39

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj Dorian 6,5god.  i Tia  3,5god.svake godine željno i veselo iščekaju Djeda Mraza.Zadnje dvije godine pišu  pismo  i mama to mora slati na poštu ,da čim prije stigne na sjeverni pol. Ove godine zaželjeli su puno slatkiša (makar je Dorian imao zubara neki dan u školi  i rekao da ne smije puno slatkiša jer uništavaju zubiće,ali svejedno ,neka donese).Dorian je zaželio još bubnjeve,legiče policiju , a Tia  bi željela lampicu za svoju stranu kreveta, dasku za peglati sa peglom(mama ne voli baš peglati pa da joj malo pomogne), i blagajnu za igranje dučana. Eto,naše pismo je već poslano Djedu mrazu i sad  ga nestrpljivo čekamo sa kolačićima i čašom mlijeka.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice i čitatelji, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju: 
    https://klokanica.24sata.hr/jaslicka-dob/igra-i-zabava/osvojite-karte-za-predstavu-mraz-na-bozicnom-zadatku-973 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici ulaznica za predstavu “Mraz na božićnom zadatku” su:  JglavasTonkica11mamamayaluka02 i funkymare, a bit će obaviješteni mailom.
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete vjeruje li vaše dijete da Djed Mraz postoji, je li ikad pisalo pismo Djedu Mrazu i što mu je napisalo u pismu koji poklon želi pronaći ispod bora!

  • ppoldrug

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Borna ima 4 godine, a Noa 6 pa smo u intenzivnoj fazi potpunog i iskrenog vjerovanja u Djedicu. Pisma su napisana i vjeverice (pomagači Djeda Mraza) su ih marljivo pokupile sa prozora. A želje su čisto nevine dječje : igračke (od društvenih igri do akcijskih figura) i ako bi, možda, Djedica mogao doći prije nego što oni zaspe da ga vide. Čak su smislili i božićnu pjesmicu za njega kao zahvalu za poklone.

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Bravo Lucija!
    Moja još nije zainteresirana, možda sljedeće godine.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.