Autosjedalica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Drage mame..Imali tko dobru preporuku za autosjedalicu nakon što je prerasla autosjedalicu jaje?
    Hvala unaprijed!!

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili Cybex Juno-2-fix i prezadovoljni smo, inace od 9-18kg

    <3 2/2013 <3

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    StellaMaris


    Mi smo kupili Cybex Juno-2-fix i prezadovoljni smo, inace od 9-18kg

    Hvala,gledala sam tu,al neznam kak bi cura reagirala na onaj prednji dio jer i ovako poludi kad je vezana..
    Vidjela sam i ovu,čini mi se dosta dobra..ima li tko takvu?

    [babycenter.hr]
    EVOLVA 123 PLUS BLACK THUNDER
    [babycenter.hr] [babycenter.hr]
    Popust odmah 30,00%
    Redovna cijena 1.799,99Kn
    Vrijednost
    s popustom 1.259,99Kn
    [babycenter.hr]
    [babycenter.hr]

    [babycenter.hr]

    [babycenter.hr]
    [babycenter.hr]
    BRITAX RÖMER
    [babycenter.hr]
    AUTOSJEDALICA GR 1/2/3 EVOLVA 123 PLUS CHILI PEPPER
    [babycenter.hr]

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar valerija

    valerija

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mi smo za starije cure koristili Maxi Cosi Tobi, sad smo ju kupili za najmlađu. Jednostavna za montiranje, kad se montira ne miče se ni za milimetar, cure su zadovoljne, dobila je jako viskoke ocjene što se tiče sigurnosti (uvijek je u vrhu) i da opet biram izabrala bih tu. Prije nego smo ju kupili za najmlađu ,dvoumili smo se između nje i Cybex Juno-2-fix, no odluka je pala na Tobi, jer je Cyber preširok, ( starije cure su u svojim sjedalicama, booster i Roemer 18-36, tako ne stane Cybex).

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Znate li moze li se i gdje odnijeti jaje autosjedalica na kontrolu, odnosno da se provjeri koliko je sigurna. Naime dobila sam ju a posto planiramo biti dosta na putu sa bebom vazno nam je da imamo sigurnu sjedalicu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Pratite ovu stranicu www.facebook.com/pages/RODA-Sigurno-u-autosjedalici/356207444402821 , vjerojatno ce opet biti pregled autosjedalica, zadnji je bio sad 8.3., naravno ako ste mislili na zg.

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja imam Chicco autosjedalicu grupe 0+/1 i do 7 mjeseca smo je vezali u kontra smjeru od voznje. A bebu sam prvi put stavila u nju sa 2 miseca.. jaje smo uglavnom koristili za drugo auto ako tribas di otic na brzinu po gradu.

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Super, hvala na pomoci.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • darija.mestrovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sjedalice 0 ne smiju biti okrenute u smjeru voznje, od grupe 1 mogu ovisno o proizvodjacu sto je svakako navedeno u certifikatu, ali prije 9 kg i 9 mjeseci se nikako ne preporucuje zbog jos uvijek slabih vratnih misica..

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    tražimo autosjedalicu koju će koristit nakon jajeta (poklon za babine, pa ranimo). jel najbolje odma uzet 1,2,3 (do 36kg) pa si miran godinama ili bolje uzet za kraći period pa posli opet drugu? neka preporuka za marku/model? jel vridi ona “koliko para toliko muzike”?



    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.