Preporučite rodilište!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kit2014

    Kit2014

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Petrova u Zagrebu

    Sve je bilo savršeno.
    Kao prvorotku bilo me je strah kako će sve izgledati jer sam se svega načitala i naslušala no suprug i ja smo bili na tečaju i već tamo dobili prave informacije i vidjeli radjaonicu.
    Od trenutka kada sam ušla do trenutka kada smo bebica i ja otišli kući sve je bilo savršeno. Porod je bio teži jer sam zakasnila s epiduralnom no u svakom trenu su me hrabrili, davali savjete i nastojali pomoći iako je bilo teško biti smiren u toj situaciji. Suprug je bio uz mene cijelo vrijeme i velika pomoć. Dobila sam vode i riječi podrške i sve u svemu Petrova je bila lijepo sjećanje.
    I na odjelu babinjača sve ok - klopa je malo slabija no suprug mi je donio voće, jogurte i još neku sitnicu ako je nedostajalo.
    Naučili su nas dojiti pa je kod kuće sve bilo puno lakše. 
    Hvala Petrova:)

  • jopa25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu
    Rodilište Sv.duh

    Tamo sam rodila 15.1.2013.sve je bilo i više nego savršeno.od trenutka kad sam stigla u predrađaonu.dočekala me mlad dr sa naočalama neznam kako se zove.napomenula sam joj da bi uzela epi i uzeli su mi odma krv da naprave pretrage,nakon noći provedene tamo od 23-8ujutro sele me u box jer sam otvorena 5 prstiju,čekam muža,nakon što sam u 10 dobila epiduralnu  koju mi je davala skroz opičena teta sa asistenticom(pričale smo takve gluposti i krepavale od smjeha i niš strašno nisam osjetila osim da nekaj čačaka-NE BOLI)stiže napokon i muž,ko da sam dobila na lotu-heloo neko moj je samnom yess .teta epiduralna me fino umrtvila,nakon 4 sata popušta i čekam novu dozu koju vrlo brzo dobivam. ali oko 4h ona popušta anesteziologica mi nikako ne stiže dat novu dozu  jer ima hitna 2 carska i nema di je nema a jedina je tamo koja to radi.a ništa ajmo na bok ,i grebat stol tj tapecirung a i muževa ruka je bila fine plave boje.stiže dr Habek malo je grub al jako stručan i veli 8 prstiju,reko opet niš,ajmo dalje rašpat nokte  i oko 19 imaju taj drugi ili koji već carski hitno i brzo se spremaju,ja i muž gledamo u šoku kako su brzi  i nažalost njega mi vode van jer je operacijska sala bila tik do mog boksa, nakon mog neuspješnoh tiskanja(tako me bilo sram nikako mi nije išlo) i on već u suzama gleda nije valjda da češ ti na carski reko nadam se da ne,neznam ko je više bio u panici.porodili oni ženu ,gledam ja tog bebača kojeg vagaju tik do mene i reko ajmo možeš ti to.riješili oni sve kod tete i došli k meni  njih valjda 7 ,sa svake strane jedna sestra navalilia na trbuh, došo i dr i neka doktorica od svojih 35god za koju nikad nisam uspjela saznat kako se zove(jako otkačena,pitala me da po kaj sam ja tu došla i ja i ona krepale od smjeha a plakalo mi se) i niš tiščem ja ko glupa al nede,nikako pa nikako,već plačem,a primalja rubinić je bila ko da smo rod ,toliko me tješila,brisala suze-kapa do poda .nemam sbnage ni vrištat kad stiže vakum nemamo izbora i rodim u roku par min.kad ono malac se ne čuje e tad sam počela vrištat al propjevo je brzo,malo se nagutal kakice al je dobil apg 9/10.bio sam “mali” 4300g i 54cm.uglavnom sve 5 nekom je ovo horor meni je bilo ipak lijepo,dolazi muž i neznaš koji se više trese od sreće,uhodjel babinjača sve za 10,nas 3 imale svoju kupaonicu,posjete su ok kaj su u sobe,i super kaj je dijete s tobom.hrana ok al mogli bi malo pojačat doze jer kad kreneš dojit pojel bi vuka.dr Stanojević savršen pedijatar,100 pitanja mu se može postavit.buckasta sestra koja dođe nakon što se smjestimo u sobu  sa bebicama.uglavnom sve za 10+ opet ču jednog lijepog dana tamo sam se nadam da neće opet tad bit pola m snijega i mećava.

    p.s oprostite na opširnom postu

  • jopa25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    jopa25


    Rodilište Sv.duh
    Tamo sam rodila 15.1.2013.sve je bilo i više nego savršeno.od trenutka kad sam stigla u predrađaonu.dočekala me mlad dr sa naočalama neznam kako se zove.napomenula sam joj da bi uzela epi i uzeli su mi odma krv da naprave pretrage,nakon noći provedene tamo od 23-8ujutro sele me u box jer sam otvorena 5 prstiju,čekam muža,nakon što sam u 10 dobila epiduralnu  koju mi je davala skroz opičena teta sa asistenticom(pričale smo takve gluposti i krepavale od smjeha i niš strašno nisam osjetila osim da nekaj čačaka-NE BOLI)stiže napokon i muž,ko da sam dobila na lotu-heloo neko moj je samnom yess .teta epiduralna me fino umrtvila,nakon 4 sata popušta i čekam novu dozu koju vrlo brzo dobivam. ali oko 4h ona popušta anesteziologica mi nikako ne stiže dat novu dozu  jer ima hitna 2 carska i nema di je nema a jedina je tamo koja to radi.a ništa ajmo na bok ,i grebat stol tj tapecirung a i muževa ruka je bila fine plave boje.stiže dr Habek malo je grub al jako stručan i veli 8 prstiju,reko opet niš,ajmo dalje rašpat nokte  i oko 19 imaju taj drugi ili koji već carski hitno i brzo se spremaju,ja i muž gledamo u šoku kako su brzi  i nažalost njega mi vode van jer je operacijska sala bila tik do mog boksa, nakon mog neuspješnoh tiskanja(tako me bilo sram nikako mi nije išlo) i on već u suzama gleda nije valjda da češ ti na carski reko nadam se da ne,neznam ko je više bio u panici.porodili oni ženu ,gledam ja tog bebača kojeg vagaju tik do mene i reko ajmo možeš ti to.riješili oni sve kod tete i došli k meni  njih valjda 7 ,sa svake strane jedna sestra navalilia na trbuh, došo i dr i neka doktorica od svojih 35god za koju nikad nisam uspjela saznat kako se zove(jako otkačena,pitala me da po kaj sam ja tu došla i ja i ona krepale od smjeha a plakalo mi se) i niš tiščem ja ko glupa al nede,nikako pa nikako,već plačem,a primalja rubinić je bila ko da smo rod ,toliko me tješila,brisala suze-kapa do poda .nemam sbnage ni vrištat kad stiže vakum nemamo izbora i rodim u roku par min.kad ono malac se ne čuje e tad sam počela vrištat al propjevo je brzo,malo se nagutal kakice al je dobil apg 9/10.bio sam "mali" 4300g i 54cm.uglavnom sve 5 nekom je ovo horor meni je bilo ipak lijepo,dolazi muž i neznaš koji se više trese od sreće,uhodjel babinjača sve za 10,nas 3 imale svoju kupaonicu,posjete su ok kaj su u sobe,i super kaj je dijete s tobom.hrana ok al mogli bi malo pojačat doze jer kad kreneš dojit pojel bi vuka.dr Stanojević savršen pedijatar,100 pitanja mu se može postavit.buckasta sestra koja dođe nakon što se smjestimo u sobu  sa bebicama.uglavnom sve za 10+ opet ču jednog lijepog dana tamo sam se nadam da neće opet tad bit pola m snijega i mećava.

    p.s oprostite na opširnom postu

    i da napomenem da se forsira čim više piti vode i da redovno prazne mjehur katetarom,ništa strašno,al hvala bože na tekućini

  • Avatar Jamama

    Jamama

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pakrac- malo rodilište, sve relativno novo, sestre i babice ljubazne, ginekolozi pristupačni. Rodila tamo dva puta, i da trebam opet-opet bi išla u Pakrac! Jako lijepo!!!!

  • F@I

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Svima koji god si mogu priuštiti od srca preporučam privatnu polikliniku Podobnik. Počevši od stručnog osoblja, preko okruženja i što je najvažnije odnosa prema tebi kao prema ljudskome biću i adekvatno stanju u kojemu se nalaziš, zaista imam samo riječi hvale. Rodila sam tamo blizanke prije četiri mjeseca, sve prošlo u najboljem redu i ako ćemo jednog dana ići na treće sigurno ću opet ići tamo.

  • Avatar glistica

    glistica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Rodilište Švarča Karlovac

    Evo jednog jako pozitivnog iskustva iz Karlovackog rodilista, 2.3.2014 stigla je nasa princezica Leona I imam samo rijeci hvale,neznam od kog bi prvo pocela od sestri I doktorice na porodu,s kojima naravno samo treba surađivati,do svih sestri,doktora,pedijatara koji su se izmjenjali u 3 dana koje smo provele u bolnici.Osoblje strucno,jako ljubazno u svako doba dana,kao rodiliste s statusom prijatelja djece naravno forsiraju iskljucivo dojenje ali kako to naravno sve ide sa majcinim mlijekom na pocetku nema problema ni sa trazenjem nadohrane za dijete.Trude se maksimalno olaksati rodiljama,od presvlacenja pa do kupanja,urednost rodilista,soba,wc-a stvarno na prvom mjestu!
    Uglavnom nije mi nista ostalo u ruznom sjecanju,sutra bih opet isla roditi tamo,tako da tko se odluci za Karlovac najtoplije preporucam :-)

  • IADERTINA

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Blizance sam carskim rezom rodila u zadarskom rodilištu- čista petica! Svaka čast osoblju, rodilište za svaku preporuku. Kćer sam nešto davnije rodila u malom rodilištu u Makarskoj kojeg nažalost više nema, jer je i to bilo nezaboravno iskustvo, osjećala sam se kao princeza, malo je bilo rodilja, pa su se liječnik i osoblje mogli potpuno posvetiti svakoj mladoj mami. Osjećaj kao da sam rodila doma. Liječnik mi je čak uključio radio da slušam glazbu dok su navirali trudovi , sve je bilo baš onako “friendly”…

  • Avatar bubac

    bubac

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Prije 12 godina sam rodila u rodilištu u Osijeku - za sestre i doktore imam samo riječi hvale

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Prije nesto vise od godine dana rodila sam na Kb Merkuru svog malog princa.
    Osoblje na porodu divno, ne bi si ni sama bolje izabrala.
    Sestre za mame na odjelu isto tako divne, sestre za bebe, kako koja.
    U radjaoni sam provela 10 sati, bila je nedjelja i nitko osim mene taj dan nije radjao pa su mi se mogli i puno posvetiti.
    Jedno veliko hvala dugujem dr Zuncu koji me je poradjao i koji mi je u kljucnom trenutku jako puno pomogao.
    Uglavnom velike pohvale!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Mrdalica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Vinogradska
    Obojicu rodila u toj bolnici. Prvo 2005., drugo 2013. i iako se dosta toga promijenilo, moram pohvaliti organizaciju i vrhunski tim profesionalaca. Djecje sestre su bile vrlo angazirane i jako su se trudile oko dojenja.
    Hrana je u vecini slucaja bila grozna. Puno skroba, malo voca i povrca.
    Ako imas srece, smjeste te u novi dio u kojem soba ima i kupaonicu, a ako nemas ( a ja nisam imala) onda dijelis tus i wc. Tamo je onaj “krasni” wc na kraju u kojem se pusi pa izadjes van smrdljivija nego prije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.