Preporučite rodilište!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MamaNoDrama

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Prvi porod - Petrova, ali prije 13 godina, sam porod je išao brzo i rodila sam za 4 sata od prvih trudova, ali zbog grubosti sestara kasnije na odjelu, vikanja, grubog stiskanja bradavica, cukanja zaspale bebe sa dojke i odvođenje u plaču, prljavi wc-i…sve mi je to ostavilo tako ružan utisak da nisam željela ponovo ići tamo iako sam čula da se je od tada puno toga promijenilo. Tada bebe nisu smjele biti s majkama i to mi je bilo jako teško podnijeti. U sobi nas je bilo valjda 10, a bilo je i nesnosnog hrkanja :)
    Drugi porod - na Sv. Duhu prije godinu dana, puno teži i duži porod, ali puno brži oporavak jer je sam porod bio prirodniji (u Petrovoj mi je doktor nasjeo laktom na trbuh, dijete je praktički izletilo, rezali su me i još sam popucala), a na Sv. Duhu me iznenadilo koliko je sam porod išao nježno i prirodno, vlasititim tiskanjem, bez rezanja što mi je jako značilo; sestre i babice ljubazne, strpljive, jedino hladna voda na tušu jer ima kotlovnica ne radi kak treba, anesteziolog i njegova sestra koji su se izderavali na mene i nisu imali strpljenja pričekati samo da mi najgori trud prođe da bi mi dali epiduralnu… a kad sam dobila epiduralnu, nafilali su mi drip, pa sam bez boli bila ukupno 15 minuta… kad sam trebala dobiti drugu dozu, svi liječnici su otišli na večeru pa nitko nije mogao pozvati anesteziologa…a kako me je kralježnica od epiduralne bolila još par mjeseci poslije, to više ne bi ponavljala… možda je bolje u takvim trenucima, kad ti je dosta svega, tražiti nešto za bol, da malo psihički predahneš i skupiš snage za dalje… Ipak, puno ljepše i ugodnije iskustvo. U jednu ruku sam i ja bila spremnija pa si ponijela sitnice koje će mi olakšati (u Petrovoj sam nakon klistira i kaosa na wc-u shvatila da nema wc papira, da je moja rola vani u čekaoni …da ne idem u detalje ;) ), a na drugi porod sam si ponijela i maramice za dezinfekciju wc-a, i papirnate podloge za dasku za wc, i vlažne maramice u rađaonu, labelo i vodu… sitnice koje nisam imala prvi puta… u svemu tome treba si priuštiti konfor koliko god je moguće…

    volite svoju bebu i bit će sve u redu :)

  • Mama19862

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    KB Sveti Duh- sve pohvale za doktore i babice u rađaoni te za sestre na odjelu babinjača. Ugodno iznenađena ;) 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Definitivno Petrova. Svaka cast osoblju I sve pohvale. Ako ikada opet budem radala idem opet tamo. Jako sam zadovoljna sa svim. Od bolnickog lijecenja, trudnicke ambulante do poroda i otpusta. Veliki plus za Petrovu. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Drage moje rodila sam prije 5 mjeseci u Merkur bolnici. Ako Vas zanimaju iskustva s poroda procitajte moj blog dolje u potpisu imate link.

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • teapetra

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    naravno da ne!!!kontam da bi na kolodvoru bili lijepsi porodi haha

  • Avatar irena25ri

    irena25ri

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Rodila sam u Rijeci 2013 imam samo riječi hvale za sve. Odlični doktori i super sestre.

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Ima li trudnica koje su/planiraju ubrzo u rodiliste Podobnik? 
    Da li u Petrovoj ima porod u vodi?? nesto se pricalo ali kazu da to ne funkcionira tamo jos uvijek :(
    Ako ima bilo tko sa kojim savjetom, bila bih zahvalna :) pozz

  • Anči26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    katty


    Rodila prošle godine u Pakracu i imam lijepe riječi za rodilište :) malo je rodilište ali osoblje je pristupačno i ljubazno (svi- sestre, doktori, babice,..).
    Svaka čast! :)

    Samo tako nastavite! :)

    Rodila sam prije 6 mjeseci također u Pakracu. Svakako bih preporučila rodilište. Suprug je bio prisutan cijelo vrijeme sto mi je jako puno značilo. Sto se primalja i doktora tiče, teško je povjerovati da postoji takva ljubaznost. Osjećate se zaista posebno! Izuzetno sam zadovoljna! Prema mjestu stanovanja pripadam u Sisak ali nisam ni na trenutak zazalila. Preporucam pakracko rodilište!!!!

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Aslan


    Ima li trudnica koje su/planiraju ubrzo u rodiliste Podobnik? 
    Da li u Petrovoj ima porod u vodi?? nesto se pricalo ali kazu da to ne funkcionira tamo jos uvijek :(
    Ako ima bilo tko sa kojim savjetom, bila bih zahvalna :) pozz

    Ja sam odabrala rodiliste Podobnik i planiram imati porod u vodi. Raspitivala sam se i prema mojim saznanjima jedino kod njih je moguc porod u vodi. 

    Ostala rodilista imaju kade ali ih ne koriste

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    :( 
    Blago vama, ja moram ipak na carski tako da nazalost moji planovi su propali pa cu se morati prilagoditi sadasnjoj situaciji…
    Nije mi bas svejedno posto je ipak carski operacija, pa razmatram opcije koje ce mi biti najbolje da ne dodje do komplikacija. 
    Mila, drzim fige da vam porod prodje super i da bude kako ste zamislili!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.