Noćna buđenja bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Prugica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    New mommy pa to ti je super za tak malu bebu - a kaj bi ti? :)
    Još pogotovo ako dojiš

    Moj je u toj dobi jeo oko 20 pa oko 1 pa u 5, al je bio na bočici
    I tak je bilo prvih 6 mj
    Onda je izbacio jedno noćno i ostalo mu je oko 2-3 skroz do godine dana kada je izbacio sva noćna i sve boce :D

  • Avatar lalita611

    lalita611

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Draga new.mammy,
    moj mali se do 3 mj starosti budio svaka 2 sata po noći, a po danu je jeo svakih sat i pol, a spavao 15 min.
    Sad smo prošli 3mj i po noći se budi 2x u razdoblju od 21-6 sati. A po danu odspava 2 ture po 20min.
    Izdržite još malo… :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Moja curka ima 4 i pol godine i mogu vam reći da sam prošla isto. Mi smo još imali i iščašena oba kuka pa u principu do dvije godine uopće nisam spavala, dojenje je bilo ne samo hranjenje već i utjeha, tako da preporučam svim novim mamama da održe dojenje bez obzira na neprospavane noći, isplati se!

  • tomban

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Sva sreća mi za sada nismo imali problema s noćnim buđenjima. Naša bebica ima 4 ipo mjeseca i spava cijelu noć, eventualno se probudi jedan put na 5 min dok je podojim i nastavi spavati. Nije tako bilo u početku, pa smo je uspavljivali u kolicima ali sam shvatila da će me takav način uspavljivanja izluditi jer bi je znala vozati po 3-4 sata u komadu. Jednostavno sam odlučila da to tako ne može i izbacila kolica. Od drugog mjeseca zaspe oko 9 sati navečer i tako je do danas. Trudim se uvesti neku rutinu i za sad mi uspjeva. Isto tako većinom i po danu spava s tim da smo popodne ili u šetnji ili se igramo sat dva.Nikada joj po danu nisam zamračivala sobu, dok mi po noći gori noćno svjetlo. Eto imam sreće rekli bi neki ali ja mislim da veeeliku ulogu u svemu tome imaju roditelji…

  • Avatar SandraSafranko

    SandraSafranko

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moj maleni se od rodenja pa do danas, ima 11mj. budi nocu. Prije je to bilo svakih sat i pol , max.dva (do7mj) a sad se budi najmanje dva puta nocu. Nema druge nego izdrzati

  • Avatar kaukau

    kaukau

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    U vrijeme dojenja imali smo jedno buđenje oko 3-4, kad smo prešli na adaptirano sa 4 mj spava po cijele noći,eventualno dudu zatraži..

  • Ello

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Evo mi imamo 8 mjeseci i 5 dana i isključivo dojimo. Kašice nam služe samo kao desertić ili međuobrok, jednu pojede u dva dana. Danju sisa svakih 2 - 3,5 sata, nije uvijek isto… a noću svakih 1,5 - 2 sata. Zapravo, noću uopće ne sisa, povuče 2 puta i zaspe. Ako ju ostavim pokraj sebe uopće se ne budi do jutra, a ako ju vratim u krevetić evo je opet Inače, nema dudu i ne pije bočicu pa i nemamo neko riješenje kako da prestane… kad joj dosadi, prestat će

  • Ada3

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    moja ima 8 mj i jos papa po noci. zaspe oko 19:30-20 i tad jede, pa obicno oko 23, 03, 06 a budi se oko 07:30. obicno i tada cica, bar jednu cicu (inace uvijek jede dvije, iznimno jednu). ako se ne probudi sama oko 23 ja joj dam na spavanju jer sam je probala pustit da ne jede pa se obicno probudi cim ja zaspem pa mi je ovako nekako bolje. nekad bude dana da i cesce jede, svaka 2-2,5 sata, npr kada su joj izlazili zubici. ali recimo jucer je jela oko ponoci i onda tek u 6. tako da nema bas strogih pravila. a uvijek bas jede. nije da pocucla malo pa zaspe. 
    tvoj bebac je jos mali pa je to sasvim normalno. jednostavno ces morat prihvatit budjenja i naviknut se na to. ja sam se navikla i evo ne spavam cijelu noc vec 8 mj. a kad zaspem, toliko cvrsto spavam da nista ne cujem osim nje kad se probudi ili ako me slucajno starija zove iz nekog razloga. imamo dvije kuje koje znaju lajat cijelu noc a ja ih uopce ne cujem niti da se mm dize da ih smiri. ali cure cujem obavezno!   to je bas zanimljivo.  
    s vremenom ce i tvoj bebac mozda prorijedit budjenja pa ce ih bit 1-2. malo strpljenja i vidjet ces. sretno!

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Prvijenac se budio svakih 1,5h za cicanje, noću 8-10x. Kako sam to riješila? Nikako. Do 13,5mj je noću imao taj tempo za cicanje a onda ga odlučio izbaciti. 
    Drugi sin ima još malo 2mj i on cica 2-3x s tim da nema određeno vrijeme kad zaspi, al najzadnje do 22h i ujutro od 5 je budan.

  • Avatar mirči2

    mirči2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Moja curica je počela lijepo spavati cijelu noć sa 4 mjeseca ,od 22 do 6 .Iza 6 mjeseci opet buđenje po noći.Ustvari,nije to buđenje nego polusan.Popije malo čaja,uzme dudu,okrene se i nastavi spavati.Sad je 10 mjeseci i dalje me budi svaka 2-3 sata.Nije gladna,probala sam joj dati bočicu jer ne sisa od 3 mjeseca .Ponekad sam preumorna od njenog noćnog ritma pa se nadam da će se skoro srediti.Dečki su mi isto tako bili do godinu,godinu i pol.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.