Noćna buđenja bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Moj prvijenac svih 13,5mj cicanja budio se svakih 1,5h za cicu tj 8- 10puta. Rođen je 3950/ 55, sa 4mj propuzao, sa 6mj hodao uz namještaj, bio 7400gr i 74cm, imao je čak 3 obroka od 200ml šta voća šta povrća šta žitarica, ma džaba. Kad je odlučio reć cici bok više se noću nije budio.

    Drugi sin noću cica 2-3x, sad ima 2,5mj i tak od rođenja. Do kad? Pojma nemam.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    meni se malac budi jer se pokaka, tako nije sa 1. bilo a kaj sad, popapa oko 10 pa jede oko 2, 3, pa kaka i budan je oko sat vremena opet poklopa malo za smirenje i spava do 6 kako koji dan, još se sve regulira, već vidim da bude zahebani mali jer mu je buraz od prvog dana spavao cijelu noć, javio se kada je trebalo jesti i nastavio spat, tata nam je oko 6 išao na job on je tada pocicao i spavao do čak i 9, 10, nisam navikla na ove budne faze usred noći, ljuljuškam ga na rukama i sama sebe uspavam joj mene.. srećica kako je u buši tako nastavlja i vani sad..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.