Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kajak2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prije dvije godine rodila sam prvo dijete sa 40 godina. Školska trudnoća, zdravo dijete, doduše porod na carski, ali nije imalo veze s godinama, a ginekolog mi je rekao da sam zdravstveno kao da mi je 20 i da slobodno što se moga tijela tiče mogu na još jedno. Tako da samo naprijed, a vama koji se trudite u toj dobi samo navalite i sretno. Postoji jedan fenomen u ženskom tijelu, naime oko 40-te naglo poraste plodnost i velika je vjerojatnost za začeće prirodnim putem, a onda naglo pada. Ja sam dokaz za to :)

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala na podrsci,zlata ,ona uvijek zlata vrijedi.

  • Alisa2

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Miki


    Super ja imam 35 i idem na drugo , tako da  trece nije iskljuceno u 40-tima..  

    Ovo kao da sam ja pisala  

  • Ana43

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I ja sam u 40-oj, pridruzujem se trudilicama za drugo dijete pozdrav i sretno svima!

  • sretna42

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    drage zenice , trece dite u 42.-oj  , sve super , prirodni porod , beba sad ima godinu dana, nesto predivno , neponovljivo , savrseno….sretno svima i ne odustajte kao zbog godina jer one nisu razlog za odustajanje nego bas za veliki uspjeh 

  • Avatar mirči2

    mirči2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Prvo dijete sa 23 godine,drugo 24 , sa 40 dva spontana u razmaku od 6 mjeseci ,sa 43 rodila moju curicu.Trudnoća za poželjeti,porod koji je od trajao ,od prvog truda do samog kraja, 3 sata . Tek sada imam onaj pravi osjećaj da sam mama i stvarno uživam u svakom danu.  

  • Avatar Fezna

    Fezna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam prvu bebu rodila prošle godine, s 39 godina….i sljedeće godine planiramo da bi imali, ako nam se želje ostvare, drugu bebu…..dakle, imat ću preko 40….i ne bojim se, radujem se već sad da će moje dijete imati bracu ili seku!

  • Avatar norbia

    norbia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Frezna kod mene je indentičan slučaj kao kod tebe, rodila lani u 39. predivnu curicu, dobricu…, ali mi već radimo na drugom. Ima par mjeseci da sam bila u ginekologa i rekao je da je sve uredu, papa test uredan, ali evo još nema rezultata…, znači ne pije vodu ona stara da je ženi lakše zatrudnijet odmah poslije poroda.
    Doduše neki mi govore dok dojiš ne možeš ostati trudna, ali ja i dalje imam uredne cikluse kao i prije trudnoće 27 dan, a kažu kad postoje ciklusi postoji i ovulacija.

  • iva37

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav svima….nova sam u grupi pa evo da sa vama podjelim svoje brige i strahove….nemam još 39.g imam 4.–ro dice i prije 2 godine sam imala 1. i jedini spontani…to me toliko pogodilo psihički da sam se dugo oporavljala….sada želimo 5.–tu trudnoću,ali mene je malo strah iako nisam baš strašva,ali milijun mi se negativnih filmova vrti u glavi….što ako? molim mame starije rotkinje da mi odgovore.hvala

  • Avatar neo

    neo

    Broj poruka: 335

    Prijavi adminu

    Moja mama je rodila 3. u 40.-toj i sve je proslo super. Nije imala nikakvih komplikacija i sve je bilo ok.
    Tako da sad imam bracota od 3 godine kojeg najvise na svijetu…..
    Zato samo naprijed.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.