Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Maki7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mame svaka vam čast,ja imam 39 godina i imam četvero djece,najmlađe mi ima 6 godina. Čuvam se prirodno tako da me uvijek strah da se ne desi, jer šta onda…..ni sama neznam,držim vam fige i sretno vam

    branka petković

  • Avatar mama3x

    mama3x

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    engy,
    neko vrijeme sam se bila isključila s foruma (odgodila ovaj pothvat za jesen), pa nisam bila na tu. baš bih voljela znati jesi uspjela? nadam se da da! U svakom slučaju - sretno! ++++

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    draga mama3x, hvala ti na lijepim zeljama ali jos nista nazalost.Sad me opet stitnjaca zeza,a bila sam je dovela u normalu.Ali bez obzira i na moje godine,stitnjacu i operirane miome,ja ti ne gubim nadu.Nadam se da ce tebi u jesen odmah upalit.

  • Avatar mina13

    mina13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja imam 42 god.6 godina sam pauzirala jer sam imala 4 pobacaja sa 22 tjedna.Sad sam opet izgubila bebu sa 23 tj.al neodustajem

    Mina

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mina,tesko mi je i zamislit to kroz sta si prosla.Suosjecam sa svim zenama koje izgube bebu.I naravno da nema odustajanja.Osobno poznajem zenu koja je imala isto tako puno pobacaja,pa je na kraju ipak uspjela dvoje djece rodit.

  • Avatar mama3x

    mama3x

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Draga Mina, iskreno mi je žao što ti se to događa. Od srca se nadam da ćeš na kraju ipak uspjeti!

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Moja mama je prvo rodila sa 24(mene), pa 32(seka) i zadnje 38(seka). Sve tri trudnoce,znaci i ova zadnja su prošle uredno i bez ikakvih komplikacija,bez obzira na godine

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Sretno svima koje žele kikace i u 40-ima

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar mama3x

    mama3x

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hvala ti NMareN! I tebi želim što kraće čekanje :)

  • ANI5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Rodila sam četvrto  u 39.godini.Svi smo presretni muž,djeca …
    ne odustajte,sretno…

    ANI

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.