Zimske bebe 2014./2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bav

    bav

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    A i ja sam tu….   Termin prošao 19.02., nema kojih simptoma nisam imala i opet ništa… 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    bav


    A i ja sam tu….   Termin prošao 19.02., nema kojih simptoma nisam imala i opet ništa… 

    Ma sad će to :-) Prije mene ćeš sigurno :-) Kod mene skoro ni nema naznaka. Još koji dan i eto tvoje bebice 

  • Avatar bav

    bav

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    a nadam se!  još se ja trudim ne razmišljati, ali svi oko mene mi ne daju živiti…. počevši od mog muža!  a ako se slučajno nekome ne javim odmah na mob., to je cijela panika! i ja još kao nisam normalna jer sam opuštena. šta da se ponaprijed sekiram, šta imam od toga?! sluzni čep mi ispao prije 2 tjedna, prošli tjedan imala 2 dana lažne trudove konstantno (imala i prije ali javili bi se tu i tamo), još i dobila išlagiju (kao išijas kod trudnica) tako da i šepam…  u četvrtak ujutro imala svakih 6-7 min.takve bolove u donjem dijelu leđa i trbuha da su mi suze išle, bila sigurna da je to to, na kraju stalo nakon 2 sata. došla u bolnicu (na dogovoreni pregled) i rekli mi da sam otvorena prst i to je sve…

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ma sad ćete vas dve za čas… ja se polako prebacujem i na proljetne bebe da mi ima tko društvo radit do kraja.

    Ali navijam ovdje! :D

    Nosite curice ili dečke?

    Vidim da svi nešto iz veljače kasne.

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar bav

    bav

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    ja dečkića, a oni su hvala Bogu poznati po lijenosti! :-D :-D :-D a ti si tu negdje na granici, možeš biti i zimska i proljetna bebica… :-) šta ti nosiš?

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Je, mi smo na granici, nosim jednog vrlo aktivnog dečkića :)

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    i moj je lijeno muško 

    kod mene nema još ni sluznog čepa ni ništ. Eto malo tih pripremnih trudova i to je to. U srijedu bila jedva prst prohodna. Vidjet ćemo sutra. Dočekat ću i ja proljeće kako je krenulo 

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    sretno vam, žene 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar bav

    bav

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Evo opet mene! Danas bila na pregledu i dr.me smjestio na odjel i veceras krece indukcija… Da vam iskreno kazem nije mi svejedno! :-(

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    bav


    Evo opet mene! Danas bila na pregledu i dr.me smjestio na odjel i veceras krece indukcija… Da vam iskreno kazem nije mi svejedno! :-(

    Sretno Bav! Nadam se da ćeš ih preduhitriti i krenut prirodno i prije indukcije!

    btw. Zašto te induciraju?

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.