Zimske bebe 2015./2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    A me e je bas povracanje mucilo od 5 tj.pa se oko 10 pocelo smirivat i evo sad je nestalo…takodjer sam bila pokusala s B vitaminima 
    a mali misic mislim da ce sve biti super i da je to pocetna tegoba bila 

    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    mi spadamo pod jesenske bebe, ali se nisam pronašla u njihovim razgovorima. inače, ovo mi je druga trudnoća.

    mene su mučnine mučile tjedan dana nakon začeća pa do ulaska u 16.-i tjedan. bilo je gadno, ali preživjeli smo. tješila sam se mišlju da ne mogu trajati duže od 9 mjeseci. 

    hematom sam imala u prvoj trudnoći, i moram priznati da nisam mirovala. pila sam duphaston. ovaj put sam pila kombinaciju čajeva (vrkuta, stolisnik, malina) pa sam poprilično sigurna da su mi pomogli da se dječarac ugnijezdi bez ikakvih problema. 

  • Avatar Capi_3

    Capi_3

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    a ja pijem Utrogestan vec mj ipo, mislim da ce u petak reci da je gotovo.  A kad mi prekine ovo strogo mirovanje, u kolikoj mjeri s mogu kretat? mogu npr. prosetat pola sata sat dnevno polako i slicno?

    🙎🏼30 oligotheratozoospermija
    🙎‍♀️29 AMH 99-155 (varira) , PCOS
    2015.spontana trudnoća; CR; krvarenje, infekcija reza
    2/2022 ICSI ➡️ Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl ➡️ 40 folikula, 16 js, 3 oplođene, 2 🐧🐧 (ET odgođen zbog OHSS)
    4/2022 FET ➡️ Estrofem, Utrogestan ➡️ 4.04. vracena 2 🐧🐧 ; beta HCG 0.1 ❌️
    10/22 ICSI ➡️ Gonal 100, zatim 150, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle
    ➡️ 40 folikula, 15 js, 2 oplođene, OHSS, embriji stali s razvojem, 0 transfera
    09/2023 ICSI ➡️ Supercur sprej, Ovaleap

  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    ja setam i puno vise..nemam nikakvih priblema nista me ne boli a i doktro ke rekao da se ponasam i radim sve normalno. drzim se onoga misli pozitivno i biti ce pozotivno. Ako te nis ne boli dok setas i ne osjetis nikakve tegobe setaj koliko god mozes to je i zdravije nego lezati po cijeli dan ( naravno ako ti mirovanje nije odredjeno) 

    [lilypie.com]

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    mali_misic


    a ja pijem Utrogestan vec mj ipo, mislim da ce u petak reci da je gotovo.  A kad mi prekine ovo strogo mirovanje, u kolikoj mjeri s mogu kretat? mogu npr. prosetat pola sata sat dnevno polako i slicno?

    prvo pričekaj petak i pregled pa se posavjetuj s ginekologom. šetaj koliko možeš i uvijek osluškuj svoje tijelo. trudnoća je posebno stanje i treba čuvati to malo čudo koje raste u nama. 

    ja se nisam obazirala na hematom i nisam mirovala. zapravo ga nisam shvaćala ozbiljno. vozila sam se na motoru i radila sve što mi se raditi htjelo. i eto, rodila zdravog i velikog dječaka.

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Meni je ovo treca trudnoca ali osjecam se kao pocetnik .. hahahaha
    U prve dvije nisam imala nikakve “teske” simptome, bez mucnine, boli u grudima i sl. A ova…uh
    ponekad se pitam kako li cu prezivjeti, ali proci ce. I to me tjesi.
    Mali misic  nadam se da ce ti u petak prekinuti strogo mirovanje. Ja mislim da ne bi mogla biti mirna

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Evo ja kako sam krenula piti B vitamin i nositi akupresurne narukvice, mucnine su me prosle. Jos ponekad kad jedem uhvati me neka tezina u zelucu i grlu ali to je nista spram onoga sto je bilo.
    Mali misic jesi obavila pregled?

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Mama evo mene za tobom ovdje hahaha  zašto, zato jer tamo na jesenskim bebama doslovno sve će roditi na jesen, i nekako se ne uklapam tamo, a ja sam između jeseni i zime, više i zima jer mi je termin na sam kraj 11mj

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Capi_3

    Capi_3

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    mama ★


    Evo ja kako sam krenula piti B vitamin i nositi akupresurne narukvice, mucnine su me prosle. Jos ponekad kad jedem uhvati me neka tezina u zelucu i grlu ali to je nista spram onoga sto je bilo.
    Mali misic jesi obavila pregled?

    evo taman jucer bila na pregled…hematoma vise nemaaa jupiii…sve je u redu, beba se odlicno razvija, sve je sad super rekla je doktorica.. sva sam hepi :))))))))

    🙎🏼30 oligotheratozoospermija
    🙎‍♀️29 AMH 99-155 (varira) , PCOS
    2015.spontana trudnoća; CR; krvarenje, infekcija reza
    2/2022 ICSI ➡️ Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl ➡️ 40 folikula, 16 js, 3 oplođene, 2 🐧🐧 (ET odgođen zbog OHSS)
    4/2022 FET ➡️ Estrofem, Utrogestan ➡️ 4.04. vracena 2 🐧🐧 ; beta HCG 0.1 ❌️
    10/22 ICSI ➡️ Gonal 100, zatim 150, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle
    ➡️ 40 folikula, 15 js, 2 oplođene, OHSS, embriji stali s razvojem, 0 transfera
    09/2023 ICSI ➡️ Supercur sprej, Ovaleap

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Pepita neka tebe onda ovdje. Nadam se da ces se ovdje naci u razgovorima. Brojat cemo zajedno 
    Mali misic bravo za hematom. Sad treba nadoknaditi svu nepokretljivost 
    Dillb neka si i ti s nama u zimskim. Bas mi je drago.

    Zene, ja jedva cekam slijedeci pregled da vidim kako rastemo i kako napredujemo.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.