Zimske bebe 2015./2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    mama sigurna sam da ću se ovdje udomaćiti   oooo vjerujem da jedva čekaš pregled, evo ja odbrojavam još 3 dana do pregleda, 4 tjedna čekanja je dugo,ali mi sporije prolaze ovi zadnji dani hehe

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima  
    Mali misic odlicno sto vise nema hematoma 

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Mene je narucio na drugi pregled za 3 tjedna. Sad je jedan prosao. 2 to go 
    Pepita tvoja 3 dana ce brzo proci. Jeli ti to 2 ili 3 pregled?
    Ostale trudnice… kako ste mi inace?

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    mama ★


    Mene je narucio na drugi pregled za 3 tjedna. Sad je jedan prosao. 2 to go 
    Pepita tvoja 3 dana ce brzo proci. Jeli ti to 2 ili 3 pregled?
    Ostale trudnice… kako ste mi inace?

    Meni ti je to 5 pregled.. zato jer sam na 1. pregled išla kod zamijene sa 7 tt jer mi se bio pojavio smeđi iscjedak, onda sam sa 8tt išla jer moj ginekolog nije htio uvažiti mišljenje svog kolege šta se tiče trajanja, onda me je naručio sa 9tt da mi potvrdi trajanje jer je bio zbunjen zbog mojih ciklusa hahah, i onda me naručio u 11tt tada me pitao i za kombinirani probir na koji nisam pristala jer je i sam rekao da je po svim parametrima sve idealno i eto sad me naručio sa 15tt, i naravno do sada je na svakom pregledu bilo sve savršeno u redu i nadam se da će tako i ostati 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    pozdrav zimskim trudnicama na temi 

    ja sam od šestog tjedna trudnoće sramežljivo čitala jesenske bebe
    i sve čekala hoće li netko otvoriti temu za zimske 

    meni je ovo prva trudnoća i danas smo 10+4.

    termin je negdje oko božića, ali ja se nadam da ću za božić već biti kod kuće sa svojim paketićem 

    mučnine sam imala od šestog tjedna do neki dan, sad su malo popustile i nisu cjelodnevne
    pa više nisam u simbiozi s kaučem ili wc školjkom.

    veselim se druženju s vama 

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.

    [lilypie.com]

    https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing [docs.google.com]

  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    Imam pitanje: se smiju koristiti kakvi preparati protiv komaraca? Su pocele kod vas muke s komarcima?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    shImer, čestitam ti što su ti mučnine prošle, moje još traju danas mi je punih 9 tjedana
    nadam se da ću i ja uskoro papati normalno i NE grliti školjku

    i imam jedno pitanje za sve vas, kak ste stavile slikicu u potpisu( mislim tu koja pokazuje u kojem ste tjednu) , muku mučim s tim več par tjedana

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Shimmer dobrodosla u zimsku temu. Super sto su ti se mucnine smanjile. Ja sam jedva docekala da to prestane jer sam doslovno bila prikovana za kauc. Meni je B vitamin pomogao.
    Tyna dobrodosla. Ovaj potpis je na Lilypie stranici. Kad odaberes sve i kliknes zadnji NEXT onda ti dolje prikaze puno nacina kako i gdje je slika vidljiva. Pronadi onaj gdje pise da je za forume i u tom redu klikni na zadnji. Navodno je taj za vecinu foruma. Nadam se da sam pomogla.
    Bufy kod nas u slavoniji jod nije krenula najezda sto ne znaci da za koji dan nece. Meni je receno da moze za trudnice biti sprej ali da je blaze i bolje narukvice. Pa sam si tako i nabavila. Imam sprej koji ce koristiti djeca a sebi sam uzela narukvicu

    [lilypie.com]

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    hvala tiii! konačno uspjela, nebi bez tebe

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    bufy samo ti lijepo pitaj tete u ljekarni, ja sam sigurna da ima nešto što i mi trudnice smijemo.. e sad ja imam drugi problem, mi smo imali onaj aparatić na tabletice protiv tih beštija i sad me trta to koristiti, nema mi druge nego staviti mreže na prozore jelda??
    mama kako si ti?  mi danas bili na pričesti, i sad mi je muka od svih tih mirisa i svega, a nisam puno ni pojela, i da onaj fuj bljak okus je tu pa imam taj nagon za povraćanjem..

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.