Zimske bebe 2015./2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Alekssandraa

    Alekssandraa

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Mm,slazem se s Pepitom…ja sam prenijela 10dana i to su mi bili najdulji dani u zivotu…uff,to iscekivanje,nema mi nista goreg. Odmaraj i spavaj sto vise mozes,jer kad bebach dode,nema bas nekog sna 

    [lilypie.com]

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ja sam prenjela 11 i bas mi bilo super 
    Nisam malca dala tako lako van..a sada dani prolaze brzinom svijetlosti.
    U prvoj trudnoci si uvijek nestrpljiv,ne znas sto te ceka,ako preneses bude ti vise dosta svega..dok u svakoj sljedecoj si smireniji i opusteniji.
    A Boze moj..zna bebica kada joj je vrijeme..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ajme tak puno ste prenjele?? Mene opet cijelu noc bolovi pratili ko jaci menstrualni konstantno bez prestanka, danas sva neka slaba nikakva…i ja jedva cekam da vam se pridruzim

  • Avatar @JustSmile@

    @JustSmile@

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Pridruzujem se sa prenesenih tjedan dana. :D mm cekamo tee! :) ♡

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    [daisypath.com]

    ♡♡♡ Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu je – voljeti njihovu majku ♡♡♡♡

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Mm sad smo te vjerovatno bacile u očaj, ali vjeruj mi bolje i tako nego kao ja, mene su dosta njih prošišale hahaha bila sam depresivna, ali ajde zaboravit ćeš na sve to kad dođe bebač  držim fige da malac ipak bude toliko divan da pusti mamu da nam se što prije pridruži 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Ines24

    Ines24

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Mm jesi u komadu još? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Jos sam u komadu😉..jucer je bio tolko miran da me vec panika uhvatila, al je zato to ponoci nadoknadio i danas 😃..imam neki osjecaj da ce sad to kroz par dana da nece predugo cekat

  • Avatar LinaKarolina

    LinaKarolina

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Mm ima li sto novoga? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Mm držim figeeeeeeee

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Mm7

    Mm7

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Bok curke , nista novog kod mene…bila danas u bolnici, napravili mi samo ctg, doktor me uopce nije htio pregledat ni uzv, danas mi bio neki dr.blagajic ak se ne varam…ugl rekao mi samo da dodem u srijedu i da pijem do 3 l vode dnevno i to je to…kad sam ga pitala zasto me nece pregledat da znam jel se otvaram rekao je da nema potrebe….sve me vise frustriraju ti doktori na sv.duhu….a bebac se tolko ritao od subote navecer do ove noci do 5 ujutro bez prestanka….spavala sam doslovno od 5-7 ujutro….nakraju sam im skoro na ctg-u zaspala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.