Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marica36

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Malena95

    Zdravo svima 🥰 Dugo me ovdje nije bilo, mozda me se stare cure sjecaju. Prvo zelim da svim vama borilicama pozelim srecu, a trudnicama i novopecenim mamama cestitam 🥰🍀
    Dok sam bila u procesu, cesto sam se javljala i trazila savjete, a posle toga nisam imala vise mnogo vremena.
    A sada sam usla i zelim samo da prijavim, da je pocetkom Februara na svijet dosla nasa srecica- mala, zdrava i debela djevojcica 🥰
    A svim vama borilicama zelim samo poruciti da ne odustajete, ovaj put nije lagan, ali na kraju se sva nasa patnja isplati🥰 I svima vama zelim da docekate i vi vase bebice 🍀🥰
    I samo bih jos jedno da prijavim- od transfera pa i za vrijeme cijele trudnoce, niti jedan jedini simptom nisam imala. Zapravo jesam- od ca 4mjeseca sam pocela osjecati bebu 🙈 (Ako se to uopste racuna u klasicne siptome 😂)
    Tako da sve vi, koje ste imale transfer ili ste trudne, a nemate nikakve simptome- nemojte se uzalud brinuti, nego uzivajte u tome 🥰
    Eto, toliko od mene ☺️ Pozdrav svima i srecnooo ❤️


    Ajme predivno🥺🥰♥️ ..uzivaj s bebicom♥️ i svima nama takav ishod želim 🥰🙏
    Sretno svima drage ženice 💪💕

    4x sv.duh bezuspješno
    Ja. Sve ok
    On OAT
    ET-29.03./ 1-8stanica i 1 morula
    Beta 10i 12.04.
    Uzv 26.04.
    Imamo 1 ♥️
    Sljedeći uzv 04.06.

  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure drage odma mi je lakše ❤️
    Naravno u ponedjeljak javim betu 🙏🏻🙏🏻
    BikMik ovaj fet nije bilo nistra drukčije, dapače transfer je trajo dva sata dok je doktorica pokušavala ući. Čak mi je u jednom trenu nakon sigurno dva sata od početka transfera embriologica da me utješi rekla dobro je i embrij je jednak kao i nakon odleđivanja i on se bori. 
    Jedino sam ovaj put bila manje opterećena jer sam stalno govorila ništa se nije promjenilo od prvog do sada, zasto bi ovaj uspio ako 6 nije uspjelo. I onda sam mislila samo da odradim ovaj FET kao vec znam da neće uspit, a već imala cijeli plan za novu stimulaciju. Eto ne znam stvarno kako sad, ali eto očito se nikad ne treba prestat nadat 🙏🏻

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    Malena95

    Zdravo svima 🥰 Dugo me ovdje nije bilo, mozda me se stare cure sjecaju. Prvo zelim da svim vama borilicama pozelim srecu, a trudnicama i novopecenim mamama cestitam 🥰🍀
    Dok sam bila u procesu, cesto sam se javljala i trazila savjete, a posle toga nisam imala vise mnogo vremena.
    A sada sam usla i zelim samo da prijavim, da je pocetkom Februara na svijet dosla nasa srecica- mala, zdrava i debela djevojcica 🥰
    A svim vama borilicama zelim samo poruciti da ne odustajete, ovaj put nije lagan, ali na kraju se sva nasa patnja isplati🥰 I svima vama zelim da docekate i vi vase bebice 🍀🥰
    I samo bih jos jedno da prijavim- od transfera pa i za vrijeme cijele trudnoce, niti jedan jedini simptom nisam imala. Zapravo jesam- od ca 4mjeseca sam pocela osjecati bebu 🙈 (Ako se to uopste racuna u klasicne siptome 😂)
    Tako da sve vi, koje ste imale transfer ili ste trudne, a nemate nikakve simptome- nemojte se uzalud brinuti, nego uzivajte u tome 🥰
    Eto, toliko od mene ☺️ Pozdrav svima i srecnooo ❤️


    Čestitam 🥳🥰

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje amniocenteze ⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Wildflower odlična brojkica, neka se samo nastave lijepo razvijati 🤞🏻🍀
    Medena super, možda još koji izviri do ponedjeljka 😁🤞🏻
    Giselle sve je dobro pogotovo ako je dr. rekao da je super. Lijepi broj folikulića.. ❤️🍀
    Anica čestitam, crtice su super, biti će lijepa beta u pon🤞🏻🥰
    Malena čestitam na curici, nadam se da ćemo svi mi to dočekati što prije.. 🥰❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 04/23 stim IVF (decapeptyl, menopur, ovitrelle), 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transf 6.5. 1js, 17.5.-26.5. ➖
    3. 9/23 prir. IVF + brevactid ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF + ovitrelle ➡️ 1js, trans 29.10., 8.11.-17.11. ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF (menopur, ganirelix, ovitrelle) ➡️ 2js, 1oplođ, transf 22.2., 5.3. ➕, 6.3. beta 403, 730, BO💔

  • Avatar TraTinčica

    TraTinčica

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Rolice evo ja kupila tanje iglice i super je sto se tice uboda ali treba duze dok istisnes tekucinu 🙈 ali bolje to nego bolovi.

    👩🏻 44 🧔🏻 50 (OAT) Poliklinika IVF Zagreb:
    12.2019 IVF (12 oocita = 5 blastocista) ❌
    11.2021 (prvi stimulirani FET) ❌
    02.2024 (drugi stimulirani FET) 28.03. FET 2 blastociste 10.04. beta 1 = 839
    12.04. beta 2 = 2282
    16.04. beta 3 = 11279
    21.04. UZV potvrdjena jednoplodna trudnoca 🐣❤️

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Cure, hvala mnogo svima nanpodrsci ❤️❤️❤️
    Danas je situacija sto se krvarenja tice bolja, skoro da ga uopste nema, nadam se da ce na kraju sve na dobro 🙏
    Slee transfer je bio 30.03., 5-odnevni embrij.
    Rolice PUPO sretnoo 🤞 ja nisam u Hrvatskoj u postupku, na mojoj klinici je praksa da se prati progesteron, provjeravalj su ga prije transfera, 5 dana nakon transfera, kad je bilo drugo vadjenje bete…
    Anice cestitaaam 🥳
    Radujem se iskreno zbog svih dobrih vijesti sa UZ, rezultatima oplodnje i zelim nam svima dobre ishode 🙏❤️ 

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bioptirana, rezultat PGT-A testiranja los, bez tranfera
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Simbalija

    djetelina13

    Lunolina definitivno mislim sa trebas u subotu izvaditi betu. Mozda je stvarno prerano 🤞

    Wildflower hvala ti na izvještaju 😀 znači nam svima toooo ❣️ samo neka ih se sto više oplodi 🍀

    Simbalija nisam bas sigurna dal je KBC Rijeka uopce krenula s ičim. Sutra cemo zvati pa pitati jesu li krenuli raditi spermiogram. Kad smo zvali 8.4.rekli su da ne rade i da probamo krajem mjeseca zvat, ali ja ne mogu docekat pa cemo sutra i onda ti javim 🙂

    Hvala ti javi 😀 i moj mora ponoviti.. meni su samo poslali da doktorica nema termina za konzultacije i da će me zvati za idući mjesec. Ali ne znam mogu li nakon konzultacija u postupak sa mengom od kraja svibnja kao što sam planirala.


    Simbalija evo zvala sam jutros. Počeli su raditi spermiogram. Mog muža su naručili 26.4., znači drugi petak u 8:00. Tako da nazovi. A ja sam probala na nekoliko brojeva i nitko mi se nije javio dol nisam na centralni nazvala pa me prespojila. Kod koje si ti doktorice? Ja sam kod dr.Smajle. poslat cu joj mail u ponedjeljak pa cu vidjeti dal ce me uspjeti ugurati. 
    A za postupak s mengom ne znam stvarno. Jesi obavila hsg? Ja još nisam jer je rekla da kad vidi kakav je 2.spermiogram i ako bude bolji od proslog, da ce me poslati na taj pregled jer nema smisla, kako je rekla, da me muči s tim pregledom ako njegov spermiogram nije pogodan za IUI. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    TraTinčica

    Rolice evo ja kupila tanje iglice i super je sto se tice uboda ali treba duze dok istisnes tekucinu 🙈 ali bolje to nego bolovi.


    Ooooo super info! Ja ih na kraju danas nisam kupila, ali baš budem sutra. Skužila sam da ti stalno pisem “Tinčica” sorry ahahah 😅 Nek nam bude onda dalje sretno s ovim tanjim iglicama 🤭🤭

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    annboleyn

    Cure, hvala mnogo svima nanpodrsci ❤️❤️❤️
    Danas je situacija sto se krvarenja tice bolja, skoro da ga uopste nema, nadam se da ce na kraju sve na dobro 🙏
    Slee transfer je bio 30.03., 5-odnevni embrij.
    RolicePUPO sretnoo 🤞 ja nisam u Hrvatskoj u postupku, na mojoj klinici je praksa da se prati progesteron, provjeravalj su ga prije transfera, 5 dana nakon transfera, kad je bilo drugo vadjenje bete…
    Anice cestitaaam 🥳
    Radujem se iskreno zbog svih dobrih vijesti sa UZ, rezultatima oplodnje i zelim nam svima dobre ishode 🙏❤️


    Annboleyn Super, to je puno sigurnija varijanta kad sve prate i provjeravaju 😁 Sretnooo držim ti fige 🥰💪
    Malena čestitam na curici, predivnoo 🥰❤️
    .
    Sretnooo svima!♥️💫

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2350

    Prijavi adminu

    Kako kijepi rezultati danas s ultrazvuka! Neka se samo nastavi tako!
    Annboleyn drago mi je sto se krvarenje smanjilo, drzim fige da skroz prestane i da sve bude dobro! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.