Jesenske bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    I meni prva i isto tako 8.9 ili 9.9. Sljedeci uvz ce se potvrditi 😍


  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Čestitam :) Vidim da si pitala za simptome.. pa ja ih baš i nemam.. osim što sam naduta, probava mi je užas i grudi jako jako bolne.. ostalo ništa :D ništa mi se ne gadi, nemam mučnine, jedem normalno kao i do sad.. ti?

  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Identično! Grudi su bolne za poludit, postala sam pravi stroj za prdece 😜, probava losa i tu i tamo lagana vrtoglavica 😊Prvo sam sva bila u strahu, jer ne povraćam, ali sad sam shvatila da samo trebam uživati sto nema mučnina  😊ipak neki dan sam bacila tortilju u smeće, koju inače obozavam, ali nekako mi nije pasala! Ludo 😀 i bilo mi je lakše kad je dr rekao da kuca srce❤️Ps. Čestitam i tebi na bebici!!!


  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Hvala, hvala..
    Znači, družit ćemo se
    Meni čak nekad i zna bit malo mučno..onda sjednem, smirim se i prođe relativno brzo (to mi se možda par puta dogodilo)… a moram malo pripazit na prehranu jer mi se inače sve hvata.. nisam debela, al bi mogla postat

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Baš je lijepo da nas se skupilo.  
    Ja sutra tek ulazim u 6-ti tjedan tako da me još stignu uloviti mučnine i sve druge blagodati.
    Sad samo iščekujem pregled i da vidim kuca li srce, dani su mi se nemoguće otegnuli..

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Bit će nas još

    Ja sam bila na prvom pregledu 22.1. i rekla mi je da sam 5+2… danas baš idem po uputnice za krv vadit i sve to što moram… uglavnom, imam vremena za mučnine.. al nadam se da će ovako ostat i da ih neće bit
    Kad imaš pregled? Sve će to bit super

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Tek za dva tjedna, već ću lagano ulaziti u osmi tjedan  
    Malo mi je čudno što do tada imam samo pozitivan test kao dokaz trudnoće, ali valjda su mi simptomi i to što nema menge dovoljan pokazatelj

    Kad ti ideš na idući pregled?

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure…vidim ima nas tu kojima je termin 8.9. 

    Moja prva trudnoća, danas smo 7+6, srce kuca, moramo mirovati…
    Inace od simptoma ništa strašno osim metalnog okusa u ustima koji me ubija i divovskih bolnih cica 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Jutro cure, mi smo 4t+5 trudni, simptoma uglavnom nema osim ceste boli u donjem dijelu trbuha, ponekad i dosta oštra bol,kažu da je to normalno jer se maternica siri. Imam iscjedak,gusti,neproziran,žućkaste boje i imam ga dosta,neznam dal je to ok. I od kad sam saznala da sam trudna, prosla srijeda,od tad sam izgubila tocno 1kg, a nije zbog povracanja (valjda to nije problem).Prva kontrola nam je zakazana 23.2..

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ima li neugodan miris?
    ja sam npr u tim prvim tj.imala dosta problema s iscjedkom ali nije bio ni zuckast niti je imao miris…bio je vise kao bijelo pranje…
    sad je najgore iscekivanje prvog pregleda

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.