Jesenske bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Mery0303, čestitam  :).

    Ima li još koja trudnica tu na temi ili smo gotove i službeno možemo zatvoriti ovo trudničko poglavlje i lijepe trudničke dane?!!
    Ah, kako je bilo lijepo biti trudnica  
    Ali je još ljepše biti mama  

    [lilypie.com]

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Mislim da mozemo zaključiti temu. Boze, neka tuga me sad uhvatila. Meni je bas super bilo biti trudnica! Volim naravno i biti mama, ali priznajem da mi nedostaju oni ludi pokreti u trbuhu!

    Živjele trudnice!! 

  • Avatar Zara6

    Zara6

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Mery cestitam 

    I ja mislim da mozemo zakljuciti temu koja mi je tako draga bila, biti trudnica je prekrasno, biti majka neprocjenjivo 

    Ashley- bebac ti je prelijep!! 

    Idemo se druziti na novu temu 

  • Avatar plavojka

    plavojka

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Mary cestitaaaam!!!!
    Da, mislim da je mozemo proglasit fajrunt na ovoj temi ;)

    I uzivat u bebicama do nekog novog trbuscica :)))

    [lilypie.com]

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Zara6


    Mery cestitam 

    I ja mislim da mozemo zakljuciti temu koja mi je tako draga bila, biti trudnica je prekrasno, biti majka neprocjenjivo  

    Ashley- bebac ti je prelijep!! 

    Idemo se druziti na novu temu 

    Hvala  :)

    [lilypie.com]

  • Mery0303

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Hvala curke.. 
    Vidimo se na drugoj temi 

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Drage mame, svima vam od srce cestitam i zelim uzivaniciju u buducnosti!!!! Puseeee

  • Avatar Sanjarica

    Sanjarica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Fali mi ova tema…bilo je jako lijepo sve te trudnicke dane provoditi sa vama cure… Dijelile smo sve strahove, emocije i srecu…. 
    A sada smo ponosne mame!! 

    Svojim mislima stvaraš svoj život. Misli pozitivno i prizivat ćeš sretnu budućnost…
    ! [lilypie.com]

  • Ornela

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima drage žene i majke :) ovako, imam problem u vezi vena

    http://www.poliklinika-mester.hr/vene/ [poliklinika-mester.hr]
    … proširile su mi se u trudnoći i mislila sam da će doci na svoje kada rodim, ali nista od toga, dali netko zna neki način prirodnog liječenja ali da je učinkovito, ako mi ne prođu mislila sam se podvrgnuti operaciji, ali bi definitivno prvo probala s nekim prirodnim kremama ili nečim? Hvala !

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.