Jesenske bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Nema mirisa,neutralan je. Eh da,taj prvi pregled,bit cu u 8t već,nadam se da ce sve biti ok

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    EEEE tako je i meni.. povremena probadanja i kao da me sve dole zaboli, trne, ne znam kako opisat.. al ništa strašno :) Isto imam pojačan iscjedak od prvog dana… znači stalno ga imam i baš je bijel i gust.. boooo, valjda je to normalno

    Idući pregled mi je za mjesec dana.. rekla mi je da ćemo se viđat svaki mjesec.. evo baš danas idem po sve te uputnice pa će me sestra naručit jer se nisam naručivala da mogu sa dragim iskalkulirat da ide samnom dok je tu.. al ništa od toga.. on dolazi 2.3. a ja bi trebala ranije na pregled..

    p.s. ste mijenjale prehranu kao na zdraviju ili sve isto?

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Čula sam da je voce najbolje jesti u jutro natašte, i tako sam počela i ja, kažu da je umijesto mlijeka bolje puti jogurt,tako da cca nakon 2h od voća pojedem malo jogurta s mljevenim lanom, Jedem otprilike po 4-5obroka u manjim količinama. I pijem dosta mineralne vode.

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Da,da..tako nekako i ja.. al do sad baš nisam imala neki pretjerani apetit i nisam jela toliko obroka na dan.. nego bi ćopkala sve i svašta kako bi stigla..

    Uglavnom evo jutros sam pojela: zobene s mlijekom i žlicu meda, popila šalicu čaja, jednu naranču i kivi.. i sad sam još maznula 2 voćna jogurta (jer mi jedan nije bio dovoljan :D) 

    joj tako me nekako svega toga strah i stalno se pitam mogu li ja to :D

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    BTW ne spadamo li mi još u ljetne bebe?!

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    hahaha, pa neke i spadaju ali čim je to rujan nekako više podsjeća na jesen, iako mi smo definitivno u jeseni, još smo maleni i termin ce biti kraj 9mj/početak 10.mj, još nismo imali ni prvu kontrolu, termin nam je bio 23.2 ali buduci da mi ne odgovara zvala sam da mi promijeni termin i imamo ga 16.2., tad cemo biti trudni 7t+5

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    ooo da, vi ste već prava jesen :)

    eeee tad će već srčeko kucat i sve..

    tako je i mene kasnije naručila..test mi je još 5.1. pokazao plusić iako sam znala i prije, osjetila sam od prvog dana, a nismo planirali… uglavnom 7.1 sam otišla kod gin, al me nije ni pregledavala ni ništa nego me naručila 22.1. i eto tad smo sve potvrdili :)

    al znam kako ti je.. ja sam bila luuuudaaaaa od iščekivanja :D

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    NMareN, opet skupa iščekujemo, moj pregled je 11.02.

    [lilypie.com]

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    hahah kosse, mi sve zajedno, ajde tako ce nam biti lakše

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ja sam bila previse nestrpljiva i otišla sam privatno izvaditi krv i provjeriti bhcg 😊


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.