Ljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nika9

    nika9

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    e ja ću ako bog da 22.12 čujem otkucaje i onda mi odredi termin bit će mi između 30.7. i 10.08. pošto sam imala kasnu ovulaciju i sad sam umjesto 7 tjedana trudna 4+5…svima vam želim sreću….
    ima li ijedna problema s zatvorom…stolica me ubija,puknut ću…SAVJET???

    Sreća se osmjehne kad je najmanje očekuješ…moje treće zlato na putu…

  • Avatar Tina160

    Tina160

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    nisam imala neki veći problem no skužila sam u početku da jednostavnu ju ne bi imala redovito. kako sad cijelo vrijeme moram čaj piti,brusnica,radi bakterija; možda zbog puno tekućine,nekako mi se sve normaliziralo. ali i mlijeko je dobra prijatelj,što se tiče mene bar :D

    11.7. <3 can't wait :)

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Nasa bebica stize 9.7.  
     Prvo nam je dijete i skroz smo nestrpljivi i uzbudeni..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nika9

    nika9

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Tina


    nisam imala neki veći problem no skužila sam u početku da jednostavnu ju ne bi imala redovito. kako sad cijelo vrijeme moram čaj piti,brusnica,radi bakterija; možda zbog puno tekućine,nekako mi se sve normaliziralo. ali i mlijeko je dobra prijatelj,što se tiče mene bar :D

    ma ja se moram iz petnih žila trudit da misija bude uspješna…neznam da probam s suhim šljivama kuhanim ili tako neššto…još mi i od ELEVITA tamno zelena aiiiii…ko alien hahaha

    Sreća se osmjehne kad je najmanje očekuješ…moje treće zlato na putu…

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    nika


    e ja ću ako bog da 22.12 čujem otkucaje i onda mi odredi termin bit će mi između 30.7. i 10.08. pošto sam imala kasnu ovulaciju i sad sam umjesto 7 tjedana trudna 4+5…svima vam želim sreću….
    ima li ijedna problema s zatvorom…stolica me ubija,puknut ću…SAVJET???

    I ja imam taj problem, al sam shvatila da mi je to od vitamina koje pijem. Pijem vise vode, jogurt, jedem juhu i vitamine uzimam svaki drugi dan i sad je ok. I da cijedim narancu i jedem puno voca.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nika9

    nika9

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    mene boli stomak od toga……i dok ja nisam skužila koji je razlog umrla od straha da nije s trudnoćom nešto krenulo po zlu….neznam šta da uzmem

    Sreća se osmjehne kad je najmanje očekuješ…moje treće zlato na putu…

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    joooj i nama je 9.7  jedva cekamo.
    a sto se tice stolice i meni je na pocetku od elevita bila zelena a sad je okej.
    I ja iman bakterije a jedna od njih je E.coli pa ako koja ima savjet da mi pomogne kako da je se rijesin


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar nika9

    nika9

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    morenonaomi


    joooj i nama je 9.7  jedva cekamo.
    a sto se tice stolice i meni je na pocetku od elevita bila zelena a sad je okej.
    I ja iman bakterije a jedna od njih je E.coli pa ako koja ima savjet da mi pomogne kako da je se rijesin

    ja sam je imala u drugoj trudnoći i gin mi dala antibiotike i sve je bilo ok….imala sam je van trudnoće često i svakako sam se borila protiv nje…ali antibiotik mi je najbolje riješi…iako neznam od ovih pripravaka što se sve smije piti u trudnoći a što ne…npr…čula sam da je ovaj čaj Vrkuta i stolisnik najbolji zenin prijatelj i da je dobar protiv baja a ia da je za čuvanje ploda dobar pa sad….neznam jel smiješ…valjda netko zna

    Sreća se osmjehne kad je najmanje očekuješ…moje treće zlato na putu…

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    vidit cu sljedeci tjedan kakva ce mi bit urinokultura. antibiotik san popila. ako i dalje buden prisutna raspitat cu se za ove cajeve. Hvala ti :)


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    moja bebica dolazi 01.06. to je u biti još proljeće, al bliže ljetu, još ne znam spol, al se jako veselimo

    Bog je velik!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.