Ljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Nema više nikog na ovoj temi, izgleda da su cure sve rodile, ha, ha. Samo se mi još uvijek tu razgovaramo!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Mi se ne damo iz trudnica..hahaha..moram priznati da mi fali busica i da bi uskoro voljela biti opet medju njima i odbrojavati

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja promatram iz sjene  krivo mi je malo kad cure provedu cijelu trudnocu na forumu a onda ne jave kako je prosao porod  no sto je tu je. Je je pikice, mos mislit, to sad kazes, a kad bebac pocne trcat za godinu dvije onda ti nece bit ni na kraj pameti imat jos jedno tako brzo!  I meni fali drobonja, lijepo mi je bilo biti trudna, sva ta paznja i mazenje…no nece nam bit tako vise, sad imamo pilice za kojima cemo morati trcati bile trudne ili ne  ja cijela sentimentalna, gledam slike svog misa iz bolnice i nemogu vjerovat kako je narastao i cijela sam onda placljiva “kako brzo raste” a ima…5 tjedana sad hahaha

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Hahahah…i ja tako…non stop listam slike…gledam da se vec otvorila grupa proljetne bebe a uskoro ce i ljetne…jooooj nas mis je 08.10.krenuo na svoje putovanje u maminoj busici <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja sam cijela placljiva kad su u pitanju bebice…ne znam sto mi je, nnije valjda pms, necu valjda menzes dobit tako brzo 
    Ima na fejsu jedan page, zove se matija i njegov prijatelj down..samo sto se ne rascmizdrim svaki put, kako slatka beba i kako mama lijepo pise..predivno. 
    Cudno mi je, ja uopce nisam cmizdrava osoba. Valjda hormoni..i poludim lako  
    E da, vidila sam te na fejsu u onoj grupi kako si muza omotala hahaha

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Hahahah…prvo se opirao a onda je bio sav ponosan po gradu…svi su piljili u njega a on baja s rukama u dzepu…hahahaha…preporucam…super je…mali odmah zaspe i skroz se umiri…i ja sam cendrava…mali ciki i gleda me u oci i ja mu pricam a on osmijeh od uha do uha s cikom u ustima, eeee isplakala se od srece :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Svim ljetnim mamama i bebama 2015. moj sin i ja saljemo puse. Bilo nam je lijepo odbrojavati sa vama.❤️❤️❤️

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    I mi takoder saljemo pozdrave svima! Bas nam je bilo lijepo ubijat dosadu ovdje,bar meni. Jer sam viska vremena imala na pretek

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Cure dođite nam na bebe! Ima nas još par koje smo ostale malo se povremeno podružiti na forumu kad stignemo. Baš se nekada sjetim koliko nas je bilo i kako smo tu kratile vrijeme u druženju 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ej drage moje ljetne trudnice, sada mamice…ja sam jos uvijek jako emotivna kad vidim nasu grupu…jedva cekam da opet odbrojavam…mozda se opet budemo tipkle kao trudnice…puse svima od mene i pavela

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.