Ljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Hej! Evo me ovdje da čestitam svim novim mamicama!  Stižem čitati ali ne stižem baš za komp pisati, a sa mobitela mi je teško.

    Vezano za poticanje poroda. Sjećam se jedne ženske u bolnici, ta je stalno šetala, radila čučnjeve, sto čuda ne bi li se konačno porodila i ništa nije pomagalo. To definitivno ti mali šefovi u trbuhu određuju. Kad pomislim i da je meni sve vrijeme prijetio prijevremeni porod a onda rodila 6 dana poslije termina…kad je gospodična odlučila. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mary36


    Meni je trajalo točno 24 h…ja sam valjda rekorder! Što su tebi Lollypoop dali drip prije nego si bila otvorena? Meni su dali tek kad sam bila otvorena 4 prsta al to je potrajalo dok do toga nije došlo…

    Bila sam otvorena 3-4 prata kad su mi ga dali, tako sam dosla. Nije me nista bolilo, samo mi je puka vodenjak. E onda su me pristekali…u jbt.
    Kako 24 sata? To racunas od puknuca ili?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Mary36


    Meni je trajalo točno 24 h…ja sam valjda rekorder! Što su tebi Lollypoop dali drip prije nego si bila otvorena? Meni su dali tek kad sam bila otvorena 4 prsta al to je potrajalo dok do toga nije došlo…
    Bila sam otvorena 3-4 prata kad su mi ga dali, tako sam dosla. Nije me nista bolilo, samo mi je puka vodenjak. E onda su me pristekali…u jbt.
    Kako 24 sata? To racunas od puknuca ili?

    Ili 4 cm otvorena. Viruj mi da se ni ne sjecam vise.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Evo danas i meni sluzavi smečkasti iscjedak..počelo otvaranje 


  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Mary36


    Meni je trajalo točno 24 h…ja sam valjda rekorder! Što su tebi Lollypoop dali drip prije nego si bila otvorena? Meni su dali tek kad sam bila otvorena 4 prsta al to je potrajalo dok do toga nije došlo…
    Bila sam otvorena 3-4 prata kad su mi ga dali, tako sam dosla. Nije me nista bolilo, samo mi je puka vodenjak. E onda su me pristekali…u jbt.
    Kako 24 sata? To racunas od puknuca ili?

    Da, od puknuća. Trudovi su mi počeli nakon jedno dva i pol sata a otvarala sam se ko puž…znači trudovi počeli oko 5 popodne, a ja sam tek drugi dan u jutro bila otvorena ta 4 prsta…onda epiduralna i drip i rodila tek u 14:20, napokon.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Joj, Mary, baš si se napatila. Ja sam nakon 3 sata bila otvorena 4-5 prsta i onda su mi iz nekog razloga dali drip. Pa kao kad krenu trudovi će mi dati epiduralnu (koju nisam htjela) ili nešto protiv bolova. 3 truda i krenuo izgon. Malome se baš žurilo!

    Ajde, nenana, nek je krenulo! Sretno i javljaj novosti!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ryanne


    Da pitam vas cure koje ste svoje "odradile"… nakon koliko ste vremena rodile nakon ispadanja sluznog cepa?

    Nekih 5-6 dana.

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mary36


    Lollypop


    Mary36


    Meni je trajalo točno 24 h…ja sam valjda rekorder! Što su tebi Lollypoop dali drip prije nego si bila otvorena? Meni su dali tek kad sam bila otvorena 4 prsta al to je potrajalo dok do toga nije došlo…
    Bila sam otvorena 3-4 prata kad su mi ga dali, tako sam dosla. Nije me nista bolilo, samo mi je puka vodenjak. E onda su me pristekali…u jbt.
    Kako 24 sata? To racunas od puknuca ili?
    Da, od puknuća. Trudovi su mi počeli nakon jedno dva i pol sata a otvarala sam se ko puž…znači trudovi počeli oko 5 popodne, a ja sam tek drugi dan u jutro bila otvorena ta 4 prsta…onda epiduralna i drip i rodila tek u 14:20, napokon.

    Ne kuzim, pa sto nije ako je pukao vodenjak da odma ides na drip? Jer se treba sto prije porodit zbog infekcija itd.
    Barem si epiduralnu dobila.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Nemam pojma, meni su drugačije rekli. Kao da je sve ok s bebom i da se čekaju malo jači pravi trudovi jer ako sam skroz zatvorena je upitno da li će drip djelovati. Ja ne samo da sam bila zatvorena nego mi ni cerviks nije još bio skračen. Prije sam isto mislila da je to hitno stanje, a oni su mi rekli da nije i da je sve ok. U hitnoj je bila neka žena kad sam došla i rekla mi je da je ona rodila tri dana nakon što joj je pukao vodenjak!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu


    Plodna voda se navoodno obnavlja 36h nakon puknuca vodenjaka…ma jooooj to svatko tumaci drugacije…nek samo sve prodje dobro i nema vece srece…menibpukao dan prije poroda da nisam ni znala…dok sam piskila lagano mi curila…dosla u 8h i rodila u 18h, nisu radili nikakvu paniku zbog vode…meni je beba pobrala infekciju jer sam bila skroz otvorena i beba je dugo bila u por.kanalu a nitko me nije dosao porodit jer je bila guzva

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.