široko povijanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    jagodica


    Moja curka je rođena u 7.mj, dakle usred ljeta ( dok su ljeta još uvijek to i bila ;) ) i na otpustu iz bolnice rečeno mi je da se bebe moraju povijati široko no zbog visokih temperatura neka ju povijam samo preko noći plus vježbanje. Patronažna mi je isto to rekla tako da je moja cura do pregleda u Klaićevoj povijana samo preko noći. Kad smo došle na pregled, jedan kukić nije bio dobar i doktor me oprao ko zadnju balavicu. Rekao mi je da se male bebe moraju široko povijati i da ako bude morala nositi remenčiće neka sebe krivim .  I sad ga ti znaj…

    Jel to bilo prije nekoliko god? Da nije dr Vrdoljak

  • Avatar jagodica4

    jagodica4

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Uh ne sjećam se točno imena dotičnog ortopeda..ali da, to je bilo prije nekoliko godina, točnije 11 

  • Avatar Švrćo

    Švrćo

    Broj poruka: 86

    Prijavi adminu

    Mi smo u Klaićevoj dobili dijagnozu displazija desnog kuka i remenčiće. Potražila sam drugo mišljenje kod renomiranog zagrebačkog ortopeda i rekao je da su kukići zdravi! Čisto mala sugestija…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Švrćo


    Mi smo u Klaićevoj dobili dijagnozu displazija desnog kuka i remenčiće. Potražila sam drugo mišljenje kod renomiranog zagrebačkog ortopeda i rekao je da su kukići zdravi! Čisto mala sugestija…

    Displazija je najlakši oblik uopće bolesti kuka, ukoliko su ti savjetovali remenčiće mislim da si dobro trebala proučiti o čemu se radi. Mi smo imali potpuno iščašenje i znam o čemu je riječ. To što si potražila drugo mišljenje to stoji, ali mogu ti reći da smo mi prolazili liječenje više od godinu dana i još uvijek smo na kontrolama i u Klaićevoj rade vrhunski ortopedi. Ne želim te plašiti, ali to da ćeš vidjeti da li je sve ok tek kad djete prohoda, kad će biti u određenom sportu, kad će trebat napraviti određenu vježbu, kad će rasti u pubertetu….itd. Super ako je sve u redu, ali vjeruj mi ni oni u Klaićevoj ne govore baš u prazno.

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    curke da vas pitam za savjet. u bolnici su rekli da bebu ne trebam siroko povijati i na prvom pregledu pedijatrica je isto rekla da ne trebam. narucila nas je 28.1. na UZV kukova, tada ce beba imati 3 i pol mjeseca. sto mislite jel to prekasno da se napravi UZV? cak mi je i patronazna komentirala da smatra da je to kasno…. pricala sam s muzem i mi bi nju najrade narucili privatno… savjeti? preporuke za privatnika?

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bigica  ako si u mogućnosti otiđi privatno, dobro ti je rekla patronažna to je dosta kasno, taj pregled bi se trebao svakako napraviti u periodu između dva i pol do tri mjeseca.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    bigica


    curke da vas pitam za savjet. u bolnici su rekli da bebu ne trebam siroko povijati i na prvom pregledu pedijatrica je isto rekla da ne trebam. narucila nas je 28.1. na UZV kukova, tada ce beba imati 3 i pol mjeseca. sto mislite jel to prekasno da se napravi UZV? cak mi je i patronazna komentirala da smatra da je to kasno…. pricala sam s muzem i mi bi nju najrade narucili privatno… savjeti? preporuke za privatnika?

    Svakako ako možeš odi privatno. Do trećeg mjeseca života je već uglavnom gotovo okoštavanje i ako se što može učiniti ako postoji neki potencijalni problem, može se učiniti do tada… 
    Mi smo bili na UZV sa nešto manje od 2 mjeseca života, sve je bilo u savršenom redu, ali nas je svejedno ortoped naručio još jednom, kad bude imao između 3 i 4 mjeseca da se iskontrolira za svaki slučaj.
    Slažem se sa renatom, svakako ako možeš, odi privatno.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mi smo bili kad je mala imala 2 mjeseca i 2 tjedna i rekli su da je sve ok,ali da ima jos dosta hrskavice posto smo malo prerano dosli i opet moramo ic jos jednom … sad stvarno nisam pametna..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    tnx cure! budem ju sutra odmah narucila!

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    bigica


    curke da vas pitam za savjet. u bolnici su rekli da bebu ne trebam siroko povijati i na prvom pregledu pedijatrica je isto rekla da ne trebam. narucila nas je 28.1. na UZV kukova, tada ce beba imati 3 i pol mjeseca. sto mislite jel to prekasno da se napravi UZV? cak mi je i patronazna komentirala da smatra da je to kasno…. pricala sam s muzem i mi bi nju najrade narucili privatno… savjeti? preporuke za privatnika?


    ako si u zg-u, preporucam polikliniku sv. Rok…nama je bila divna teta doktorica, kad bi svi doktori  bili takvi, di bi nam kraj bio 
    i navodno je dr. Markovac dobar !

    drzim fige da su kukici ok 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.