široko povijanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja svakako preporučam dr. Markovca. Mi idemo slijedeći tjedan kod njega. Za njega mi je i moja pedijatrica rekla da je super. U Klaićevoj obično naručuju sa cca 3 mj jer im je gužva ako nemate indikacije za ranije. Ja sam i prvu i sada drugu vodim sa mjesec dana.
    Kod dr. Markovca se naručiš ful brzo, cijena prije 4 godine je bila cca 300 kn, koliko se sjećam. Ja sam danas zvala, naručena sam za utorak. Sutra ti radi popodne pa zovi iza 14 sati.
    Sretno.
    LP

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    hvala puno curke, mala je narucena!  a ovo kaj sam kod pedice dobila za salatu ce nam biti kontrola :)
    veceras nam drzite fige da uspijemo uhvatiti mokracu, dobili smo za prekontrolirati urin, vec vidim da ce to biti avantura hahaha!

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    i da cijena je jos uvijek 300kn :)

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.