široko povijanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Meni su u bolnici rekli da ne treba i pedijatrica isto tako pa ne povijamo,u 11.mj idemo na uzv kukova pa cemo vidjeti..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tea2803


    Meni su u bolnici rekli da ne treba i pedijatrica isto tako pa ne povijamo,u 11.mj idemo na uzv kukova pa cemo vidjeti..

    Kako tak kasno na uzv kukova? Tad ce vec imati 4 mj kaj ne?

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja sam povijala široko ali zbog moje vlastite povijesti bolesti i genetske sklonosti displaziji kukova. Na pregled kukića sam išla rano - već sa mj dana privatno i onda sam još povijala 3× široko (3 tetre jedna na drugu) do mislim nekog 4- 5 mjeseca prema preporuci ortopeda. Uspjeli smo izbjeći remence i popravili smo kukiće samo sa povijanjem. Inače nije odmoglo ni to što je moja curka također bila u platnenim pelenama do godinu dana (do vrtića).

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Proudmomy da tad ce imat 4mj to je normalno kazu i moje dvije prijateljice idu isto kad i ja pa je valjda normalno?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Al može se na pampersicu stavit i ona debela švedska ili jje ona za nešto drugo?

    Lusilu

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tea2803


    Proudmomy da tad ce imat 4mj to je normalno kazu i moje dvije prijateljice idu isto kad i ja pa je valjda normalno?

    Ultrazvuk kukova se mora obaviti  do djetetova trećeg mjeseca i preporučam ti da odeš prije. Nije normalno i nemoj se voditi što prijateljice kažu, nisu u pravu.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Koliko je meni poznato to je vec dosta kasno, jer okostavanje krece vec sa dva mj, zato se savjetuje da se uzv i pregled obavi do kraja drugog mj zivota. Mi smo bas zbog zoga isli privatno, i svi koje znam su isli privat, jer nisu htjeli toliko cekat. Mislim ak je sve u redu onda je svejedno kad odes, ali ne mozemo znati da je sve ok.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Eto Renata zna, nazalost, jako puno o tome, tak da…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Renata ne vodim se prijateljicama ja sam samo nadopisala da one idu kad i ja tj kad ce im djeca imat 4 i 4 i pol mj.vjerovatno nisi skuzila sta sam napisala.. Tako me je pedijatrica upisala nisam se sama upisala..Proudmomy hvala na savjetu bas cu je u subotu pitat kad idemo na cjepljenje

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Do trećeg mjeseca se mora svakako, kreće okoštavanje ali u principu još se sve da srediti, odnosno to je zadnji rok za liječenje. Nikako se ne može znati da li je sve u redu, zato je i taj pregled u tom razdoblju prijeko potreban.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.