strah od poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    joj da,meni je užasno vruće,inače isto obožavam ljeto ali jedva čekam da zahladi malo jer stalno se znojim i doslovno cijedim,najradije bi se cijeli dan namakala,užas

  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    evo i sada mi je vruce iako sam se tusirala :P

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    joj znam,poslije tuširanja mi je možda i najgore,dok se obrišem sva sam opet mokra 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Joj cure moje i mene je bilo strah za pop…, a muz mi je u nekoliko navrata rekao da ce mi oduzet ruter, da ne mogu na net :-). Sva sreca, nikad mi nije palo na pamet da idem gledat snimke poroda (bilo me strah i pogledat). Ali sto da vam kazem? Vi to mozete! Pa cak i ako vam bude jako tesko, imajte na umu da ce zavrsiti. Ja sam se recimo pripremila na 12-16 sati u boksu (kao prvorotka) i cesto sam pogledavala na sat, da vidim koliko jos imam prema toj mojoj racunici. :-D Svaki prodisani trud je korak blize ka vasem cilju i nagradi! Kad sam vidjela da sam rodila nakon samo 9 sati i 45 minuta, to mi je bilo super brzo, jer sam se pripremila na duze. :-) Dobra stvar je isto tako i to sto kad se sve skupa pokrene panika i strah nestane, jer za to nemate vremena. Imate puno pametnija posla!

    Stoga okanite se corava posla, ne gledat filmice na youtubeu, ne citat koje kakve price s poroda, jer ni jedan porod nije isti. I nekom horor pricom mozete se samo bez veze zbedirati, a nitko ne kaze da ce vama biti bas tako, dapace mozete roditi za 2 sata bez puno muke, bez obzira kaj ste prvorotke!
    U svakom slucaju sretno svima! :-*

    Malo se raspisah, ja jednostavno ne znam kratko :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mene isto uskoro čeka prvi porod i da, mogu reci da me je strah, ali ni približno strah kako sam mislila da će biti. Nekako sam posložila u glavi da ja to moram, i pripremila se da će boljeti i dobro. Znam da će mi suprug biti sa mnom pa mi je lakše. 
    Uopće nisam htjela gledati filmove i snimke poroda jer znam da bih se uspanicila, a i price nisam bas pretjerano pratila, pročitala tu na Klokanici, i jos koju na ostalim forumima… Čekam svoje iskustvo.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    kao prvorotki, bilo bi glupo da ne kažem da me  nije strah…on uvijek postoji, strah me najviše boli iako sam se pomirila da će bolit… iako, da vam pravo kažem, od kad sam trudna sve manje i manje se bojim… frka me pucanja i rezanja i tako toga, al jbg… ako će morat biti tako što bi ja…. nekak sam si posložila u glavi da će beba morat van, a znamo kroz kud joj je najlakše izać tak da… kolko je ljudi prije mene rodilo i preživjelo sve to, tak ću i ja to preživjeti… a što se gledanja po interentu tiče, pogledala 25 sekundi jednog filmića i to je to…sama sam si to zabranila jer nema svrhe gledat to i patit samu sebe… kak bude biće, tak da cure moje, hrabro :D

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj drage moje…kud ste mi bas sada nametnule tu temu da ju citam…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    joj drage moje…kud ste mi bas sada nametnule tu temu da ju citam…..

    Nemoj ti nis citat! Ovo nisu teme za trudnice u visokom stupnju trudnoce. :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hahaha……pa ubada mi u oko tema ako vidim da ju nisam procitala…hehe 

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    hahaha……pa ubada mi u oko tema ako vidim da ju nisam procitala…hehe 

    Otvori i zatvori :-). Citat ces kad rodis! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.