strah od poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    haha…dobra si..   znaci nikad…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Mene samo strah da nešto ne bude bebi i da ne dođe do nekih komplikacija,za sebe se ne bojim

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    haha…dobra si..   znaci nikad…

    A cuj tesko da bus bila prva kojoj je beba ostala unutra, tak da… :-P

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hhah kak ste me nasmijale vas dvije sad… Tina… tebe očekujemo uskoro u onoj temi moje priče s poroda :) a ovo nemoj čitati… pogotovo nemoj ić gledat na youtube kak sve to izgleda :D

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    bez brige…pregledala sam puno filmica ja na pocetku trudnoce…sad ni ne razmisljam o tome…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Tina0208


    bez brige…pregledala sam puno filmica ja na pocetku trudnoce…sad ni ne razmisljam o tome…

    i bolje ne gledaj to svaki porod je zaseban i ni jedan nije isti najljepse je prvi put ic rodit

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    antonio


    Tina0208


    bez brige…pregledala sam puno filmica ja na pocetku trudnoce…sad ni ne razmisljam o tome…
    i bolje ne gledaj to svaki porod je zaseban i ni jedan nije isti najljepse je prvi put ic rodit

    joj draga moja….mislim da znam… zapravo je super kad neznas kaj te ceka… zato se ni ne bojim… zasad…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Ne bojim se poroda kao takvog, ne znam zasto…mozda zato  jer mi je prvo dijete, pa nemam pojma sta me ceka….bas se veselim zapravo jer cemo onda napokon upoznati naseg malog covjeka Ono, bas sam nestrpljiva, odbrojavam dane, i mislim si kak ce to sve bit super…

    A onda se sjetim da cu morat ostat u bolnici, i dodje mi zlo..
    Imam toliku averziju prema bolnicama da je meni ovo sto cu , u najboljem slucaju,morat ostat u bolnici 3 dana katastrofa! Vise me strah tog ostanka u bolnici nego neceg drugog…

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    mene nije strah poroda nego da se nebi dogodile kakve komplikacije i da onda maltretiraju i bebu i mene a onda nakon sati i sati natezanja ipak završim na carskom jer mislim da je bolje i za mene i za bebača da nas odmah pošalju na carski nego da se mučimo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.