Proljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Hvala curke. Od početka trudnoće sam navijala za malog dečka, čak i bila uvjerena da ga nosim. U 20om tjednu sam saznala da je cura i sad ju obožavam i veselim joj se najviše na svijetu!!!!

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Dobro došle proljetne mame i bebe! 
    I mi smo jučer  saznali da ćemo dobiti sina,presretni smo bez obzira na spol jer smo ga dugo čekali..

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Evo naše liste proljetnih bebica:
    Leptirica   18.3. sin
    Ribica153  22.3.
    Ena 2203  22.3. curica
    Sara     19.4.
    Nena     27.5.
    Marlameri 27.5.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Awww baš nam je lijepa tablica. Bar nešto lijepo za ovaj tmurni i grozni dan.
    Digla sam se jutros i boli me grlo. Izgleda da sam neku virozu pokupila od starije male. Izgleda mi ko da me temperatura šora. Sjedim na poslu i mislim si dal da odem doma ili što. Baš mi je muka jer ako uzimam bolovanje snižava mi prosjek, a ako uzimam GO mogu kasnije na porodiljni. :/ Kako se vi danas osjećate?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Ja sam odlično jer grlobolja  i kašalj prolaze. Nije dugo trajalo ali sam se bila zabrinula i evo s puno čaja i limuna skoro pa prošlo.   Pa pokušaj i ti,znam da je teže na poslu. 

  • Korčulanka

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Čestitam svima :-))) Prva mi je trudnoća a termin je 10.03. Navodno je curica, premda doktor još ne može vidjeti jer je bebica na mamu, sramežljiva :-)) Nakon užasna prva tri mjeseca osjećam se super, radim pilates za trudnice, jedem zdravo, krećem se i dragi i ja dosta razgovaramo s našom maleckom koja nam još od početka drugog tromjesečja odgovara lupkanjem i pomicanjem. Svaki put kada se smijemo, a to je često, i ona sudjeluje :-)

    Alma28

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    leptirica


    Ja sam odlično jer grlobolja  i kašalj prolaze. Nije dugo trajalo ali sam se bila zabrinula i evo s puno čaja i limuna skoro pa prošlo.   Pa pokušaj i ti,znam da je teže na poslu. 

    Čim dođem doma kuham si čajek. I ovdje sam jedan popila ali nije to to. Moram smislit odakle da limun nabavim a da ne mislim da je otrovan :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar maja(twin mom)

    maja(twin mom)

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav  i čestitke svima! da se i ja uključim u ovu temu, moj termin je 5.3.2015. Ovo mi je prva trudnoća, 24 tjedan.  Nosim blizance, i za jednog znamo da je dečko :)

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    dobro nam dosle nove buduce mamice..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MalaMia

    MalaMia

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Pozdravljam i čestitam svim budućim mamicama, ja sam nova ovdje moj termin je 24.03.2015. ovo mi je prvo dijete i čekamo curicu 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.