Proljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Dojim, pa na dane mi dodje da odustanem jer s njih dva kad ostanem sama nekad je sou…al evo ne predajem se… ovi je bas sisoljubac za razliku od prvog…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Nadam se da je s cipelicom sve u redu… nema je vec sam zabrinuta  ! Moj sisa i soava po 3 sata, super mirna beba jedino su nam po licu izbacili pristici  joj…

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    antonia123


    Nadam se da je s cipelicom sve u redu… nema je vec sam zabrinuta  ! Moj sisa i soava po 3 sata, super mirna beba jedino su nam po licu izbacili pristici  joj…

    To je od vručine, mom je isto tako, a ima ih i po vratu

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice! Nadam se da ste dobro, moja Tena ima dva mjeseca i supwr je bebica raste ko gljivica! Jako je zahtjevna pa nemam ni malo vremena! Pozdrav!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    antonia123


    Deverika bome ti je dosta budan… ali sta ces opet izdrzis… ! 
    Ribica moj od prvog dana nosi 62, u 56 je samo izasao iz rodilista i to je jedva sta u to, bajno dite nisam mu veci broj ponila bila jer rodija se s 53cm i jos pelena i povijanje pa mu sve kratko 56.. dabe san kupovala taj broj. pa morala slat muza u novu kupnju 

    A ja sam morala slati po robicu 50, sad kad gledam kako je to sve mini 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Stara ekipa je skoro opet na okupu, kako je lijepo citati kako vam bebice lijepo napreduju 
    Ja nemogu reci da je moj prezahtjevan, voli se setati i kad mu se prica, ali mogu ga i ostavit da se igra u baby gym-u dok ja nesto napravim. Uspavljivat ga uopce ne moram, samo ga polegnem i pokrijem ga i on spava.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Mi šetamo samo kad spava, u košari se nije htjela voziti jer ne vidi van, jaje obožava ali mi je nekako u njemu stisnuta, tako da se vozimo u sportskom djelu skroz ju podlegnem pa malo vidi van! Obožava kad joj se prica i pjeva, ujutro se zaigra u krevetiću gleda glazbeni vrtuljak! A ostatak dana pjevamo, pričamo i mazimo se! 😀

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar lu_jo

    lu_jo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Hej mame tek sada javljam rodila sam na termin 7.6. 
    Proslo je uzasno ali je gotovo sad je sve uredu
    Kriva procjena lijecnika je mogla zavrsiti znate kako ali hvala Bogu sve je okej 
    Malac je bio 53 i 4kg i saad je 5.5kg napreduje..
    Muce nas grcevi od 10tog dana, pa sad promjene vremena bio je tu i skok u razvoju 
    Nadam se da uzivate i da ste se oporavile pozz od mene

    lu_os

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.