Proljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Marlameri…super vec mjesec dana. Evo moj ima 11 dana. Zlatno dite… uvatija je sam ritam i sokirala sam se kako brzo… jede pa spava 3 h; sam se probudi opet najede; bude budan skupa sa cicanjem 1-1:30h i opet spava 3 h… andjeo moj! Uspijem se cila i sredit i napravit sve moguce! Nikad ne place bez razloga.. :-)
    Jako sam sretna!

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Antonia123 tak su i moje curke bile dobre. A meni su svi rekli da nakon dvije dobre bebe moram konačno vidjet šta znači imat bebu koja plače i koja je zahtjevna pa se eto tako i dogodilo. Ma mislim nije ništa strašno ali dosta često sisa pa si mislim da mu možda nije dosta. A vidjet ćemo. Idemo u utorak na prvi pregled. Eto naše proljetne bebe sve sretno stigle na svijet i neka nam samo lijepo rastu.

    [lilypie.com]

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Marlameri pa ti imas pravog frajera  mi smo 2 mj i nosimo 62 
    Vidim da si pisala da ti malog muci probava i dok se ne pokaka place.. Tako je i mom bilo dok nisam prestala piti mlijeko, neznam dal ga ti pijes ako da onda probaj ne piti 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Ja bih pisala, ali eto nikako ne stignem, da mi prostite ne stignem ni srat. Eto meni još u bolnici rekli da imam zahtjevnu bebu, da je to tako zbog porođajne težine (4470g). Meni bi moj cijeli dan bio na prsima, zna biti budan i po 10 i po 12 sati. Nije dobivao na težini pa sam na moju veliku žalost morala uvesti ad, i sad frajer maže i jedno i drugo. Gladan je stalno! Kak u usta tak na guzicu

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar antonia123

    antonia123

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Deverika bome ti je dosta budan… ali sta ces opet izdrzis… ! 
    Ribica moj od prvog dana nosi 62, u 56 je samo izasao iz rodilista i to je jedva sta u to, bajno dite nisam mu veci broj ponila bila jer rodija se s 53cm i jos pelena i povijanje pa mu sve kratko 56.. dabe san kupovala taj broj. pa morala slat muza u novu kupnju 

  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    da se javim dok moja princeza spava
    velike su vam bebe  mi jos uvijek stanemo u br.56 mrva mamina
    inače moja obožava vožnju u kolicima mogle bi šetat po cijeli dan, malo nas muče grčići ali nisu strasno jaki, malom su mi bili puno jači.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar crvenokosa

    crvenokosa

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    ribica


    Marlameri pa ti imas pravog frajera  mi smo 2 mj i nosimo 62 
    Vidim da si pisala da ti malog muci probava i dok se ne pokaka place.. Tako je i mom bilo dok nisam prestala piti mlijeko, neznam dal ga ti pijes ako da onda probaj ne piti 

    ja sam isto mlijeko izbacila da vidim možda joj mlijeko smeta.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Jel Cipelica rodila?! 
    Ja se nikako javit, ovaj moj uglavnom visi po sisi, a ostatak vrimena skitamo po obicaju. Na prvoj kontroli kad smo bili narasli smo 6 cm i dobili 1100gr u 3 tjedna… 
    Deverika kako ti sa dojenjem?

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Dare12 hvala ti kaj pitaš. Ma super smo mi s tim, ide nam, i ja imam puno mlekeca, samo eto ni to mu nije dosta.. ha dobro proći će. Dojenje mi je nešto stvarno prekrasno i obadva uživamo u tome. kako si ti s time? Znam da si prvoga dojila 3 mj ako se ne varam

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Jel su i vaši nervozni od ovog vremena 

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.