Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    Hvala mama3x, nadam se da cemo se uskoro sve veseliti i da ceš nam ti dati puno korisnih savjeta,barem nama koji ce imati svoju prvu bebicu

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    ANI


    Rodila sam četvrto  u 39.godini.Svi smo presretni muž,djeca …
    ne odustajte,sretno…

    Prekrasno!

  • Avatar mama3x

    mama3x

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    NMareN - nadam se da ću biti od pomoći :) Samo da se prebacimo na trudničke teme

  • Naty6

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Svim trudilicama koje žele postati mame poslije 40-te želim puuuuuno sreće, samo naprijed!
    Ja sam rodila svoju princezu s 35, a malog princa s pune 42, prije dvije godine 
    Ništa mi nije teško i uživam sa svojim žapčekima. Uredne trudnoće, prirodni porodi, sve 5!
    Sretno!!!!

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja rodila dva Juniora u razmakuvod 13 ipo miseci, prvog rodila s 34. I imam zelju bar jos jednu curicu, al dok se na to odlucim, opako cu se priblizit 40- oj…ali me nije strah..😀😀 Samo naprid mame! ❤

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozalija

    Rozalija

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ja budem u 5. mj. 37 god. i imam 4 djece. Najstariji je 14,5, kcer je 13, treci je 7, a najmlađi bude 5. Htjeli smo jos jednu bebu i nakon god. dana sam zatrudnila, termin mi je bio u 8. mj. Nazalost u 13. tj. bebi je srce prestalo kucati. Htjela bi jos jedamput probati, ali se bojim da se mi ne bi opet to dogodilo. Ali zelja za jos jednom bebom je puno veca od straha i nadam se da bude mi se za par mj. ta zelja i ispunila.

    [lilypie.com]url=http://lilypie.com [lilypie.com]] [lilypie.com] [lilypie.com] [lilypie.com]

  • mummy4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav evo i mene k Vama!Napunula 410 i testić pokazao plus!5 dujete-qKoliko sa presretna toliko umirem od straha!

    One for all! All for one!

  • mummy4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Napunila 40 hahaha ne znam kak se obriše!
    Moram paziti kaj pišem:)

    One for all! All for one!

  • Avatar Rozalija

    Rozalija

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    mummy4


    Pozdrav evo i mene k Vama!Napunula 410 i testić pokazao plus!5 dujete-qKoliko sa presretna toliko umirem od straha!

    Cestitam!  Znaci nisam jedina koja bi imala 5. bebu. Mozda bude se i meni ta zelja ostvarila. Ja budem 37. Kolko su vam djeca stara? Planirana je bila trudnoca? Mi smo htjeli, ali nazalost nije uspjelo ovaj put. Zato se malo bojim da ne bi jos jedamput se to ponovilo.

    [lilypie.com]url=http://lilypie.com [lilypie.com]] [lilypie.com] [lilypie.com] [lilypie.com]

  • mummy4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    I mene je jako strah, stari od 14 do 5, al želja je bila jača:)

    One for all! All for one!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.