Veličina bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    priks


    Heh….ja nemam pojma koliko je beba napredovala od prošlog tjedna ali nije baš najbolje….koliko sam shvatila, posteljica slabije radi pa beba ne prima sve što joj treba i zato je mala…tako da sam od jučer na promatranju u bolnici Možda (tj.vjerojatno) će bebolino prije doći ali jedva čekam…samo da idem kući i da smo bebač i ja zdravi….
    Ako netko ima sličnih iskustava, nek javi…..meni je užasnoooooo….baš sam tužna…..pogotovo zato što je trudnuća bila savršena skoro do samog kraja (tj.do tog slabijeg razvoja bebice)…. usput, sada sam u 36t + 5

    Draga priks,
    nisam imala takvo iskustvo, pa ti ne mogu puno pomoci. Nemoj se puno nervirati, jos cete 2 dana izdrzati sigurno, a onda je to tako i tako vec beba u terminu i sve ce biti ok. Bitno je da si u bolnici i pod nadzorom i oni ce pravovremeno reagirati, ako bude potrebno!
    Puno srece ti zelim i pozitivne vibrice saljem! Javljaj nam situaciju!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Hvala Proudmomy, i ja držim fige i isto mislim da će to sljedeći tjedan biti za porod (jer pretpostavljam da i doktori čekaju 37t) tako da ću brzo vidjeti svog malog pišulinca!!
    U svakom slučaju, javiti ću kako je prošlo

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Prlks u prosloj trudnoci su mene ranije porodili radi previse plodne vode imala sam veliki secer a mali se nije mogao razvijati tako da je stao u razvoju u 35 tj i bila sam u bolnici i samo su cekali da udem u 37 tj pa su me porodili hvala dragom Bogu mali je imao 2770 i 49 je bio dug,sve u redu sa njim i apgar je imao 10/10 znaci odlican.,Samo mirno i hrabro i drzim ti palceve da ti porod sto brze prode i da primis svoje malo zlato u ruke..Svakako nam se javi.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Draga priks, bit će sve u redu. Mora biti!! Posteljica stari i sve manje hrani bebu, to je normalno, samo ne znam jel normalno da tako rano njena funkcija počne slabiti. Tolike su mame rodiel u 37.tjednu, svve će biti u redu. Čekamo te sa lijepim vijestima 

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    a jooj bjap, u bolnici svašta vidiš i čuješ….ni ja nisam znala za to dok mi se nije dogodilo….ali bilo je puno ženskica u goroj situaciji nego ja…..jednoj ženskici je posteljica prerano sazrijela i beba isto nije rasla ali je bila 2 mjeseca u bolnici i čekali su taj 37t da je porode….što se mene tiče, ja sam super…meni će za 2 dana biti 37t tako da ulazim u termin pa me nije strah poroda….malo sam samo žalosna što moram biti u bolnici i čekati, jer bi rađe bila kući još malo i uživala

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Grozno…nema mi gore neg biti u bolnici. Moju frendicu su stavili u bolnicu jer mora na carski budući da se beba nije spustila. Ja računam, pa njoj nije još termin poroda. Nakon tjedan dana u bolnici pripreme ju za carski, i onda napokon jedan doktor vidi da joj stvarno još nije termin. I ostave oni nju još u bolnici. Tako je sirota dočekala trudove, otkucaji srca preslabi, ali čekali su popodne da ponove ctg i otkucaji srca još slabiji. Brzo drip i porod. Na kraju je beba završila na pedijatriji i eto njih još 10-ak dana u bolnici. Grozno i pregrozno, svega ima, svakavih problema, ponekad i nemara liječnika… 

    Naoružaj se strpljenjem i čekaj, nadam se da će sve biti ok. Šaljem pozitivne vibre 

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Hvala svima….strpljiva sam i samo čekam da beba dođe…..sad me više brine ono dijete doma (mislim na muža) hahahahahhaa…
    Biti će sve oke….žilavi smo mi

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    priks


    Hvala svima….strpljiva sam i samo čekam da beba dođe…..sad me više brine ono dijete doma (mislim na muža) hahahahahhaa…
    Biti će sve oke….žilavi smo mi

    Bitno je da si ti dobro raspolozena :-)!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    priks


    Hvala svima….strpljiva sam i samo čekam da beba dođe…..sad me više brine ono dijete doma (mislim na muža) hahahahahhaa…
    Biti će sve oke….žilavi smo mi
    Bitno je da si ti dobro raspolozena :-)!

    Hehe….uvijek….nema ništa od živciranja…..tješi me i činjenica da od sutra ulazim u 37t pa me ne brine dugi ostanak u bolnici i predugo iščekivanje… Sad samo čekam da dođe moja mala mrvica

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Prlks kako si,sta ti kazu doktori hoces li jos cekat ili ce ti potaknut porod.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.