Zimske bebe 2015./2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    Pepita na taj apaeatic sam i ja mislila jer mi kreme i inace smrde a mogu mislit sad kako je 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    ne znam nekako mi se čini da ću preskočiti taj aparatić, jer ipak udisanje toga uh :/ neznam, nadam se da će se javiti koja sa iskustvom.. kupila sam mreže za spavaću sobu i dnevni boravak, a ako me i bocne malo se namazati nečim prirodnim… ili šta mama kaže otići i kupiti narukvicu, naravno prvo ispitati u ljekarni

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    Buffy eto baš sad tražila malo po netu i sve žene su pisale da su taj aparatić na tablete zamijenile sa nekim na tekućinu jer kao nema nikakav miris ni sl., ma ja ću staviti mrežu na prozor spavaće sobe i dnevne, kupiti tu narukvicu za šetnje i slično i to je to, ne želim riskirati…

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    Ja sam imala tu narukvicu al mi nije bas pomogla… a komarci mene bas obozavaju i sad samo o tom mislim jer su me vec nasli..a s cim kad te ubode znam za onaj fenistil al nekako mi se sad ni on ne svidja… mreze za prozor sam imala pa sam se osjecala ko bez zraka..ma cudna sam ja..bit cu im na izvoli i mozda se naucim na ubode 

    [lilypie.com]

  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    Evo bas clanak kako ublazit ubod na prirodan način :D
    www.tportal.hr/lifestyle/obiteljidom/383567/Evo-kako-ublaziti-ubode-od-komaraca-na-prirodan-nacin.html

    [lilypie.com]

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    pozdrav cure :)

    rano sam se ja poveselila prestanku mučnina.
    evo me danas poklopilo iza doručka i cijeli dan me ljulja.
    već mi je jednom ovako bilo oko osmog tjedna, prestalo pa opet.

    uzimala sam i ja b vitamin, ali nisam imala osjećaj da pomaže.
    nekako kao da mi je stvorio još goru rupu u želudcu.
    skroz na početku sam pila encianov đumbir u kapsulama.
    isto par dana ok, onda opet muka čim samo pomislim na njega 

    jedino što me tješilo i tješi cijelo vrijeme je da je to valjda znak da se beba i posteljica razvijaju. eh.

    što se obrane od komaraca tiče, nisam baš razmišljala da se ne smijem mazati stvarima kao i inače.
    možda samo pređem na neke preparate namijenjene bebama i djeci.
    preko noći koristimo raid tekućinu što se stavi u utičnicu. nema mirisa.
    ali proguglat ću još malo kad krene najezda.

    nadam se da uživate u sunčanom vikendu 

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.

    [lilypie.com]

    https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing [docs.google.com]

  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    shimmer tako sam se i ja mučila s mučninama. Od 9 tjedna su se bile prorijedile i svaki put kad sam bila sretna da ih nema 1 -2 dana su se vratile, Prije 10 dana su nestale i fala Bogu nema ih više nadam se da se neće niti vratiti.. Držim palčeve da bude i kod tebe tako 

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Pepita ja nisam bila nigdje na rucku pa mi je taj okus stalno prisutan. Ne kuzim zasto. Ne jedem puno al jedem cesto jer mislim da mi to pomaze. Bas mi je tezak dan danas, samo bi spavala, lezala…
    Nadam se da ce sve tegobe prestati uskoro da se vratim u normalu malo

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Sto se tice obrane od komaraca i ostalih bestija… Ja sam u obje trudnoce za van imala samo narukvice a doma tekucinu u struji. Imam trenutno i onaj Pestreject sto frekvencijom tjera sve zivo, al vise me strah toga nego ove tekucine

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Sto se tice obrane od komaraca i ostalih bestija… Ja sam u obje trudnoce za van imala samo narukvice a doma tekucinu u struji. Imam trenutno i onaj Pestreject sto frekvencijom tjera sve zivo, al vise me strah toga nego ove tekucine

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.