strah od poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    hej drage mame,nama je ostalo još 9 tjedana do poroda i užasno me je strah jer sve što sam čula do sada nije bilo baš pozitivno. ovo mi je prva beba i zanima me da li još netko ima strahove od poroda? jedva čekam da to završi i da primim svoju malu curicu u zagrljaj.

  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Bok Tia evo mene ceka porod za par dana mislim ocekujemo svakog trena nosim isto curicu i iskreno receno strah me kao i tebe ali (uvijek postoji ali) nemoj nikoga slusati sto god ti se kaze ja se tjesim stalno a najbitnije ti je da suradjujes sa doktorom radi sve sto ti se kaze bit ce sve uredu vidjet ces

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    cure moje, najbolje vam je ne puno čitati tuđa iskustva jer svaka rodilja se razlikuje i nema veze jel prvi drugi ili peti porod, svaka trudnoća, svali porod i svaka žena je drugačija. ja sad čekam drugo, za par tjedana nam je termin i svejedno me je strah . sve se to pretrpi i nakon toga slijedi uživanje i dani prepuni sreće sa malim štrucicama, pokraj kojih ćete sigurno zaboraviti sve ostalo…samo hrabro i bez puno raspitivanja i čitanja…

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    blago tebi sara,uskoro ćeš držati svoju curu. znam da je to sve prirodno i da nisam ni prva ni zadnja koja će roditi i makar je cijela trudnoća super i stalno sam u pokretu,možda i previše,strah je ovdje i to ogroman,ali proći će i to nadam se glatko kao i trudnoća.

  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja ti zelim svu srecu da se porodis dobro samo pozitivno misli bit ce to sve dobro vidjet ces i meni je prvo dijete pa se drzim kad ju budes drzala u narucju sve ces to jako brzo zaboraviti…..i nemoj nikoga slusati vjeruj

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    kod mene je najgore što stalno nešto čitam,ispitujem i još gledam snimke poroda na internetu da znam što me čeka a to mi nikako nije pametno jer se onda još više uplašim 

  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    istina

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    to nemoj nikako raditi 

  • Andreja7

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    hvala vam na utješnim riječima,a sara ti se također drži jer uskoro ćeš i zaboraviti što si sve prošla kad ju prvi put vidiš,poljubiš,pomaziš isto kao i ja 

  • sara.novak.182

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Nemoj si to raditi izbjegavaj takve stvari………vidi porod boli to ti mora biti jasno i protiv toga nemozes a te stvari sto stavljaju na internet nemoj gledati svaka zena je drugacija nitko nije isti a te zene sto te plase gle nije istina da nijedna nije imala dobar porod to ti lazu prema tome kako sam ti i rekla glavu gore i pozitivno misli sve ce biti uredu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.