Jesenske bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Formalno da, ali rujan mi je ipak nekako jesenski mjesec 


  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    joj ja sam na dan očekivane menge rasila test i vidjela dvije crtice pa sam nakon 3 dana radila opet pa je bila tamnija i onda me dr naruci tek 28.1. a to je bio 5.1.  ajme ludnica mi bila u glavi od iscekivanja…
    a nazalost 19.01.sam krvarila i otišla ni hitnu gdje su mi potvrdili trudnoću, izmjerili mrvu i rekli da sam 7 tj.trudna…sad cu vidjeti sta me ceka u srijedu i gdje cu morat dalje 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Javiiii kako prošlo na pregledu

  • Avatar NMareN

    NMareN

    Broj poruka: 532

    Prijavi adminu

    kasno ljeto,rana jesen,to je sve tu negdje, istovremeno smo trudne približno jednako pa ćemo moći dijeliti iskustva zajedno iz mjeseca u mjesec

    Ja to mogu, ja to hoću….

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    aha..i veselim se tome

    Djevice

  • Avatar Silvia3

    Silvia3

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Evo jos jedna jesenska beba.. Nama je termin 13.09.  I to je ujedno prva beba 

    [lilypie.com]

  • Avatar Silvia3

    Silvia3

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    kosee


    Baš me sad mama malo naljutila, pisala sam tu u 'općoj brbljaoni'.   Stalno mi napominje da sam samo možda trudna, a opet govori da ne moram ginekologu još dva mjeseca i da se sad strpim i da to možda nije to i da će se tijelo možda samo očistit.
    A nije da širim euforiju, oprezna sam i nikome ne govorimo za trudnoću, ali ono, njoj smo rekli jer mi je mama pa nek barem onda širi pozitivu umjesto da me živcira

    Ma samo pozitivne vibreeee…ja sam trudna i ne mislim drukcije razmisljati  

    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa5

    Pupa5

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Bok cure! Pisem vam iz cekaone, cekamo prvi pregled :). 
    Termin je 18.09. 
    Saljite pozitivnu energiju :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Silvia3

    Silvia3

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Btw. Blago vama bez simptoma  izgleda da ja imam sve osim povracanja ( zasad iako se toplo nadam da ce tako i ostati,povracanje mi je trauma)

    [lilypie.com]

  • Avatar Silvia3

    Silvia3

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Pupa


    Bok cure! Pisem vam iz cekaone, cekamo prvi pregled :). 
    Termin je 18.09. 
    Saljite pozitivnu energiju :)

    Pupa sretno…   

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.