Jesenske bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Sova5


    Mery, ja sam ti ko slonica! Sva se uspušem dok nesto radim. Da samo kazem da dok se šminkam, moram uzeti pauzu pa sjednem na kadu i odmorim  Jako mi je teško sada. No jos uvijek picim sama autom. Nije mi problem vozit.

    Plavojka, ti si rodila u Petrovoj, jel tak? E sta muž sve treba tamo da prisustvuje porodu? Jel moze imati potvrdu s tečaja, ali da nije iz Petrove?

    Pusek svima

    Moze ti muz prisustvovati porodu bez obzira sto tecaj nije zavrsen u Petrovoj, samo treba imati ono odijelo sa sobom.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    LuKi5


    Sova5


    Mery, ja sam ti ko slonica! Sva se uspušem dok nesto radim. Da samo kazem da dok se šminkam, moram uzeti pauzu pa sjednem na kadu i odmorim  Jako mi je teško sada. No jos uvijek picim sama autom. Nije mi problem vozit.

    Plavojka, ti si rodila u Petrovoj, jel tak? E sta muž sve treba tamo da prisustvuje porodu? Jel moze imati potvrdu s tečaja, ali da nije iz Petrove?

    Pusek svima
    Moze ti muz prisustvovati porodu bez obzira sto tecaj nije zavrsen u Petrovoj, samo treba imati ono odijelo sa sobom.

    E super! Hvala ti puno! Jel mi mozes samo reci gdje da to kupimo? Hvalaaaaa

  • Avatar plavojka

    plavojka

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Daaa, moze bit bilo kakva potvrda! Cak su, dok sam ja bila tamo, pustili i jednig bez potvrde, namolio ih je :)

    Odijela ima mislim u Hospitaliji, mi smo muzev dobili na tecaju!

    Inace, mom muzu je bilo za krepat vruce u tom odielu tak da a je imao onak na pol raskopcanog :)
    I otvarali smo stalno prozor u boxu, nitko se nije ljutio  na to

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Sova5


    LuKi5


    Sova5


    Mery, ja sam ti ko slonica! Sva se uspušem dok nesto radim. Da samo kazem da dok se šminkam, moram uzeti pauzu pa sjednem na kadu i odmorim  Jako mi je teško sada. No jos uvijek picim sama autom. Nije mi problem vozit.

    Plavojka, ti si rodila u Petrovoj, jel tak? E sta muž sve treba tamo da prisustvuje porodu? Jel moze imati potvrdu s tečaja, ali da nije iz Petrove?

    Pusek svima
    Moze ti muz prisustvovati porodu bez obzira sto tecaj nije zavrsen u Petrovoj, samo treba imati ono odijelo sa sobom.
    E super! Hvala ti puno! Jel mi mozes samo reci gdje da to kupimo? Hvalaaaaa

    Nema na cemu :) Znam da toga ima u ducanima gdje se prodaje medicinska oprema, a pretpostavljam I da bi ljekarne trebale imati, ali nisam sto posto sigurna. Meni muz nije bio na porodu pa nismo ni kupovali, ali zena koja je rodila u isto vrijeme kao I ja, rekla mi je za taj ducan s opremom medicinskom da su tamo uzeli, nju nisu ni trazili potvrdu s tecaja, samo su je pitali ako joj muz zeli biti na porodu I uveli ga. Bilo je I par zena koje su imale potvrde iz domova zdravlja te Im je takoder muz bio na porodu.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    E super!! Hvala puno curke. Onda cu reci dragom da se slabo obuće, jer mu je ionako uvijek vruće  Danas sam bila prvi put tamo u Petrovoj. Pa nisam znala da su tamo tak fensi uredili. Bas mi jako lijepo izgleda 

  • Mery0303

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Sova5


    E super!! Hvala puno curke. Onda cu reci dragom da se slabo obuće, jer mu je ionako uvijek vruće  Danas sam bila prvi put tamo u Petrovoj. Pa nisam znala da su tamo tak fensi uredili. Bas mi jako lijepo izgleda 

    Kazes ko slonica.. al dobro ti si dva tjedna vise trudna nego ja.. normalno je da ti je teze. Sta su ti rekli na pregledu? Hoce to uskoro?  Koliko si sad? Ja sutra opet na pregled 

  • Mery0303

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    I plz javi jesi uspjela kupiti odjelo i za koliko. 

  • Mery0303

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Curke jeste imale za bolnicu i jednokratne gace? Ja imam 4 kom padobranki (bas su onak velike) pa me neće stezati.. al si razmišljam možda da ipak uzmem još i jednokratne.. Jeste uzimale one iz dm-a ili ljekarne?  Hvala

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Ja sam isto imala vece gace i te jednokratne iz dm-a. Cak sam nosila jednokratne i preko njih ove moje da cvrsce drze ulozak :)
    I preporucam one velike chicco uloske, a nakon 10 dana vir :)

    [lilypie.com]

  • Mery0303

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Branchi


    Ja sam isto imala vece gace i te jednokratne iz dm-a. Cak sam nosila jednokratne i preko njih ove moje da cvrsce drze ulozak :)
    I preporucam one velike chicco uloske, a nakon 10 dana vir :)

    Nisu te iz dm-a male?  Mislim da samo veličinu M imaju.. Uzela sam i jedne i druge uloške ;-) tnx

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.