Jesenske bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar plavojka

    plavojka

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Chicco ulosci obavezno! Odlicni su tako veliki!
    A gace, ja sam nosila te jednokratne, cak i prva dva tri dana doma.. Meni su se najboljima pokazale one iz lekarne koje su bas mrezaste.. 
    Vir ulosci su mi bili uzas posle doma, jako me je za ranu iritirala ta mrezica i za konce.. Koristila sam neke pamucne koje mi je sestra kupila u bio&bio, a sad koristim librese nature (oni neki bijeli)!

    I daaa, u Petrovoj je sve lijepo novo!

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Vidis, ja sam naletila samo na mislim broj 42-44 :D nisu imali ni jednu drugu velicinu. I te su bas vece, komotne. I uzmi koju spavacicu viska, meni je bilo jako vruce tamo, mijenjala sam spavacicu svaki dan i tuskala se dvaput dnevno :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Došla sam vidjet je li se što pokrenulo kod vas curke..al još ste izgleda kinder suprajzz :)
    Branchi ti si onda mršavica :) te gaćice iz dm-a sam i ja imala..i oni imaju samo tu veličinu koju si napisala,tako mi prodavačica rekla..al meni su bile male (imala sam 70kg negdje ,a i viska sam skoro 180) pa kad mi je još 4 uloška stavila u njih stalno su me urezivale i padale mi..odmah sam od muža naručila one iz ljekarne i te su bile spas 

    [lilypie.com]

  • Mery0303

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Oliva4


    Došla sam vidjet je li se što pokrenulo kod vas curke..al još ste izgleda kinder suprajzz :)
    Branchi ti si onda mršavica :) te gaćice iz dm-a sam i ja imala..i oni imaju samo tu veličinu koju si napisala,tako mi prodavačica rekla..al meni su bile male (imala sam 70kg negdje ,a i viska sam skoro 180) pa kad mi je još 4 uloška stavila u njih stalno su me urezivale i padale mi..odmah sam od muža naručila one iz ljekarne i te su bile spas 

    E pa tako je i meni rekla prodavačica iz dm-a.. jest da je zena jača od mene al sam svejedno odustala od njih jer se bojim da mi se ne bi urezale. Idem onda danas u ljekarnu.. ;-)
    Da, jos u jednom komadu. Mada ja jos imam vremena i do termina.  :-) al je stvarno sve lakse uz vas i kad si tipkamo

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Ja rodilaaaaaa!!!! Aaaaaaaaaaaaa!!! Napokon!!!!! Miš moj mali dosao danas u 9:55h. Jucer otisao vodenjak u 7. Bogme smo se patili. Došli u 8 u bolnicu i do 10 ujutro povuci potegni. Ali sada sam ko zvrk  Jejejejejeejejejejejejej!!

    Pusa svima 

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Sova pa čestitaaaam!!!  Uživajte! 

    [lilypie.com]

  • Avatar plavojka

    plavojka

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Bravo Sova!!!! Cestitaaaaaam!!!! Uzivaj u svojoj štruci!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Sova, čestitam.

    [lilypie.com]

  • Mery0303

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    Čestitam 

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Sova cestitaaaaaam :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.