Ljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Veri


    Evo drage moje. 26.08 u 8:30 me spojili na drip. U 12:20 se rodio moj mali dječak. 48 cm dug i 3 kg. Sada se mazimo i nadamo se da sutra idemo kuči. ❤❤

    Ajmeeeee Veri čestitam!!! Predivno ..nadam se da se nisi puno namučila..uzivaj sada u svome sineku 


  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Btw.. Kod mene nista..bili na pregledu na 39t1dan i skroz sam zatvorena ..kaze dr da ne budem jos 2 tjedna!!


  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Nikad ne znaš. Ja sam bila u istoj situaciji ko i ti, 39-i tjedan, puko vodenjak jer sam išla brat trešnje i eto ga! Al ti ne preporučam to nakon svog dugotrajnog poroda, samo ti miruj i nemoj niš brati.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mary36


    Nikad ne znaš. Ja sam bila u istoj situaciji ko i ti, 39-i tjedan, puko vodenjak jer sam išla brat trešnje i eto ga! Al ti ne preporučam to nakon svog dugotrajnog poroda, samo ti miruj i nemoj niš brati.

    Haha i ja kazem. Ispada da je najgore kad vodenjak pukne a jos si zatvorena..ali isto je fora kad pukne, za osjetit. Sve drugo nije fora 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Neću nista brati :)) ono sto radim je hodanje, svaki drugi dan po 4-5km ali očito ne pomaze..kažu da sex pomaze ali nekako mi uopce nije do toga :/ 

    Isto dvije frendice su tako bile u pon skroz zatvorene a rodile u srijedu tako da bude kad on odluci 


  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Nekima ne pomaže ništa. Ja sam radila sve živo pa me ništ nje otvorilo  Rodila skoro 2 tjedna nakon termina. A nije svakom najgore ako prvo pukne vodenjak. Ja sam bila samo prst otvorena kad je pukao i rodila nakon 11 sati. I nije bilo tak strašno  Sretno svima koje još iščekuju. Ne mogu se nikako skroz odvojiti od podforuma trudnoća  Sve mi se čini da ću ja brzo ponovno 

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Meni je puknuo vodenjak i rodila sam za manje od 5 sati. A trudovi su mi počeli tek nekih sat i pol od kad mi je puknuo. Nisam se ni snašla, a već je sve bilo gotovo.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Meni pukao pa pet sati dripa..uzas. Ali moglo je i gore, moglo je trajat 6 sati  i vise

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1456

    Prijavi adminu

    Meni je trajalo točno 24 h…ja sam valjda rekorder! Što su tebi Lollypoop dali drip prije nego si bila otvorena? Meni su dali tek kad sam bila otvorena 4 prsta al to je potrajalo dok do toga nije došlo…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Da pitam vas cure koje ste svoje “odradile”… nakon koliko ste vremena rodile nakon ispadanja sluznog cepa?



    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.