široko povijanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Hvala i tebi Renata

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Pitaj draga svakak, oni te naruce kad ima slobodno najranije, ali je to najcesce vec prekasno jer su velike guzve. Kad sam ja zvala bolnice cekalo se 6 mj i pedi mi je sam rekao da ne bi toliko cekao. Bolje ja platim privatniku pa mirno spavam. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bolje spriječiti nego liječiti, poznata nam je ta uzrečica, u mom slučaju je bilo liječiti tako da u svakom slučaju predlažem spriječiti.

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ok hvala cure jer da oni su mene narucili na prvi slobodan termin..ah te bolnice..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Da i proudmomy kolko si platila pvt?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Tea ja nekidan srela susjedu s mora i oni su imali problema s kukićima…isto su tak čekali na pregled u Klaićevoj jer ih je pedijatrica tak naručila a onda su im rekli da curica mora nosit remenčiće pa su onda išli i privatniku koji je rekao samo vježbe i široko povijanje a bebica je već bila preko 3mj…nisam 100% sigurna al mislim da je rekla da su privatnog platili 300-500kn nemogu se sjetit

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Iako su na prvim pregledima pedijatra u bolnici kukovi bili sasvim u redu, ipak su nam preporučili po otpustu iz bolnice široko povijanje, pa to i provodim sa tetra pelenama. Bas danas smo naručeni za pregled kod ortopeda, idemo 15.10., tada ce biti koji dan manje od 2 mjeseca starosti. Da odem ipak ranije privatno?

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Iako su na prvim pregledima pedijatra u bolnici kukovi bili sasvim u redu, ipak su nam preporučili po otpustu iz bolnice široko povijanje, pa to i provodim sa tetra pelenama. Bas danas smo naručeni za pregled kod ortopeda, idemo 15.10., tada ce biti koji dan manje od 2 mjeseca starosti. Da odem ipak ranije privatno?

    Nama potrebe, to ti je ok termin.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tea ja sam platila 300 kn. Moja susjeda isto prvi pregled 300, ali oni su morali i na kontrolu, kontrola je bila 150.

    Marija mislim da nema potrebe da ides kod privatnika, naruceni ste untar dva mj i to je ok.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Piper tnnx :)
    MarijaS pa kako si ti uspjela tak rano dobit ..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.