Kako se borite s trudničkim tegobama?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Ma i ja sam lagano otekla, ali bas mi to ide na živce! Počela sam se NTakati vodom i to mi pomalo pomaže 

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Sto vise pijem, to sam vise žedna! Sad cu Poslat mm da mi natoči bocu vode i stavi kraj kreveta! Ko neki korner! 

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Kroner!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Sad citam da je limun dobar za izbacivanje tekucine. I mrkva… kao i pojest sirove rajcice, nezacinjene.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ma nema nam spasa, možemo jest što hoćemo 

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Eeee al jutros sam se probudila ne nateknuta. Mozda ipak kopriva koristi. Samo me stopala bole, mislila sam inace da tako bole zbog nateknutosti al ocito nema veze s tim. I ruke isto. Jel se to kome događa? Nakon spavanja kad se ustanem bole me stopala..a i ruke kad micem prstima. Nije mi to jasno.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    mene leđa već danima ubijaju,boooole pogotovo desna strana ,ne mogu sjedit 15 min

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Baby1


    bobica


    Možda se i ja odlučim ove godine na branje kopriva, kad sam već doma i imam više vremena. Samo mentalna zabilješka - obavezno uzeti rukavice!
    Da naravno! 
    A čaj od koprive sam davno na faksu pila, kad sam imala problema s licem, ali onako u fliter vrećicama. Sara jel si pila u listićima, gdje si kupovala?

    nee, ja živim u prirodi, pa sam brala divlju :)

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Leda


    Sto vise pijem, to sam vise žedna! Sad cu Poslat mm da mi natoči bocu vode i stavi kraj kreveta! Ko neki korner! 

    ja cijelu trudnoću imam bocu vode pored kreveta, nekad mi ne bude dosta jedna, kao deva se osjećam, kako idem piškit tako odma nadoknadim  gdje si kupila taj čaj od lista maline?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Sara


    Baby1


    bobica


    Možda se i ja odlučim ove godine na branje kopriva, kad sam već doma i imam više vremena. Samo mentalna zabilješka - obavezno uzeti rukavice!
    Da naravno! 
    A čaj od koprive sam davno na faksu pila, kad sam imala problema s licem, ali onako u fliter vrećicama. Sara jel si pila u listićima, gdje si kupovala?
    nee, ja živim u prirodi, pa sam brala divlju :)

    O to je još bolje! :) Ja ne znam gdje bi našla…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.