Kako se borite s trudničkim tegobama?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Ma ja sam s magnezijem prestala čim je to počelo, pijem ga od početka trudnoće zbog probave ali sad sam prestala. Mislim da se smirilo malo, pojela sam paštetu s kruhom i za sad je još uvijek ok. Ne mogu više bit na toj dijeti i pazit što jedem jer sam konstantno gladna i bojim se da malcu nešto ne fali :)

    [lilypie.com]

  • Avatar TPol

    TPol

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ja isto imam problema sa jelom, kao prvo nista mi bas nije fino a onda kad nesto i pojedem cudan osjecaj u ustima :S Takoder ne povracam, ali od 12 pa na dalje mi je nekako muka, kad nesto pojedem bolje i onda opet. 
    I da li koja od vas se budi po noci zbog odlaska u wc? Ja najmanje 3 puta moram :/

  • Avatar belle28

    belle28

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Na WC sam u pocetku morala stalno, vise puta u noci, sto mi se prije trudnoce nikada nije desavalo. Sada sam 23. tjedan i vise ne idem na WC u noci, kao da se to malo smirilo.

  • chacorro

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    u prvom tromjesečju imala sam ne redovite mučnine koje bi krenule navečer oko 20h i završile negdje dva do tri dana nakon njihovog početka…tih dana bi se druzila samo sa wc školjkom…hvala bogu pa to nije bilo svaki dan -u vezi njih mi ništa nijepomagalo…iako koga kod da sam pital svi bi rekli to je normalno…a meni je to prva beba i ja naravno neznam ništa o sprečavanju ili ublazavanju određenih tegoba…nakon mučnina naravno bila je tu živčanost pa nisam mogla skrivati trudnoću od npr.svojih roditelja…inače sam jako jakooo smirena osoba i ništa me ne uzrujava…nakon živčanosti došlo je do prevelikog umora ,tek nakon toga je bilo  sve uredu…:) Međutim..u drugom tromjesečju (u kojem sam trenutno) krenulo je ono čega sam se jako puno bojala..bolovi -inače imam problema sa lijevim ramenom(prometna prije koju godinu-iščašenje) i onda se toj mojoj redovitoj boli pridružila bol koja se širi cijelim tjelom..(glava,vrat ramena,kralježnica,noge,ruke,,….obrve )
    Ta bol se javlja kroz cijeli dan lagano…ali,kad legnem u krevet nastupi onaj najveći nivo boli…:(
    Narvno tu mi se javi i moje čudno spavanje - spavam svega par sati i u tih par sati čujem i vidim sve što se događa oko mene..totalno plitki san…:(

    Zhvaljujući mom dragom dečku i njegovom strpljenju i njegovoj ljubavi ja nisam dobila slom živaca..,imam besplatnu masažu -narvno od njega (masaža je narvno lagana…malo vrat i remena ali u biti noge) plus on obožava kuhati i kuha stvarno predivno..lijepu i zdravu hranu….,mogućio mi je naljbolje dodatke prehrani za bolji razvoj bebe..plus sve moguće kreme i ulja protiv strija..:D 

    Redovite šetnje sa našim psima su mi dosta relaksirajuće…priroda i to 

    chaco

  • bss06

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Drage mame…je li koja imala problema sa svrbezom i prhutanjem trbuha? Sad sam u 31 tj, iman strilje iz prve trudnoce. Redovito se mazem bademovim mlijekom za tijelo i mislim da nemam niti jednu novu. Ali poceo me taj svrbez iritirat i imam malo crvenih plikova.
    Da li je koja imala slicnih iskustva??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.