Kako se borite s trudničkim tegobama?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    čaj od lista maline ima u Splitu u kući čaja.

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Aleksandra


    Eeee al jutros sam se probudila ne nateknuta. Mozda ipak kopriva koristi. Samo me stopala bole, mislila sam inace da tako bole zbog nateknutosti al ocito nema veze s tim. I ruke isto. Jel se to kome događa? Nakon spavanja kad se ustanem bole me stopala..a i ruke kad micem prstima. Nije mi to jasno.

    Mene ti već mjesec dana bole zglobovi na rukama i ne mogu šaku stisnut, rekla mi doktorica da je to od vode! Ujutro nisam toliko natečena ko navecer, možda zato što puno hodam! Morat cu malo smanjit setnje!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Loreen


    čaj od lista maline ima u Splitu u kući čaja.

    morat ću to u Osijeku potražiti, jel ima netko iskustva s tim čajem?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    ribica


    Loreen


    čaj od lista maline ima u Splitu u kući čaja.
    morat ću to u Osijeku potražiti, jel ima netko iskustva s tim čajem?

    Ja sam ti gledala na netu imaš u Bio i bio, Oko 15 ak kn je!

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    e super 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Ne znam gdje bih postavila pitanje a nema tema pa evo pitat ću tu. Jel ima koja od vas problema s venama? Ja sam ih na žalost dobila nakon prve trudnoće i dosta su mi vidljive na desnoj nozi i znaju me bolit. A sad su mi i iskočile baš dosta pa ne znam jel bih trebala zbog toga kod doktora? Negdje sam pročitala da mogu bit opasne zbog ugruška. Imam ih već 15 godina ali sad u ovoj trudnoći su mi još više izražene. Nikad nisam bila kod doktora zbog toga ali kako sam trudna bojim se komplikacija. Jel imate koji savjet šta bi trebala radit? Mažem gelom od kestena kad me bole.

    [lilypie.com]

  • Avatar lioness2

    lioness2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Ne znam gdje bih postavila pitanje a nema tema pa evo pitat ću tu. Jel ima koja od vas problema s venama? Ja sam ih na žalost dobila nakon prve trudnoće i dosta su mi vidljive na desnoj nozi i znaju me bolit. A sad su mi i iskočile baš dosta pa ne znam jel bih trebala zbog toga kod doktora? Negdje sam pročitala da mogu bit opasne zbog ugruška. Imam ih već 15 godina ali sad u ovoj trudnoći su mi još više izražene. Nikad nisam bila kod doktora zbog toga ali kako sam trudna bojim se komplikacija. Jel imate koji savjet šta bi trebala radit? Mažem gelom od kestena kad me bole.

     marlameri, ja imam venski refluks na obje noge (iako sam u 26-oj). otkriveno nakon naglih masnica po nogama, ničim izazvanim. prije dva tjedna sam se probudila i nisam mogla stati normalno na desnu nogu. ja čak nisam ni reagirala na prvu. odradila sve što sam trebala prije posla, krenem oblačiti čizmu, kad ono… frišku figu - ne ide noga unutra. tek sam onda pogledala i vidjela da imam kvrgu na nozi, masnice; vene su mi se isto nazirale, pred kraj dana se sve to pogoršalo još više. trk ginekologici sutradan, a ona šalje na veliki koagulogram i dimere. sad čekam na to pa ćemo vidjeti što dalje…

    [thebump.com]

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    ajde pomozite mi sve koje ste imale mučnine u trudnoći
    toliko me muče mučnine, ništa mi ne paše za jesti, sve mi ide “gore”, ali nemogu izbaciti van (nemam niti što), samo guste sline.
    u 3 tjedna izgubila sam 2kg… očajna sam… več sam sama skužila da sam oslabila, jedva držim glavu gore.. jedino što mi paše je limunova voda.. ako uzmem vitamine, još mi je gore… ah… stvarno više sama neznam što napraviti… trenutno sam u 9.tjednu

    [lilypie.com]

  • Avatar Iveeeee

    Iveeeee

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Imala sam mucnine i isto tako ništa mi nije odgovaralo, osim kisele hrane i puuuuno vode. Što god bi pojela izaslo bi van. 
    Pila sam dosta tekućine,  ali malo po malo. Jedno vrijeme sam pila čaj od đumbira i to mi je znalo umiriti želudac. Jela sam i kisele krastavce.
    Nakon 11. tjedna sve je prošlo samo od sebe. 
    Nadam se da će ti uskoro biti lakše,  tih par tjedana treba izdržat dok se tijelo ne navikne.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala jake mucnine, ali su mi pomogli ugljikohidrati kad bi mi dolazilo slabo. Pazila bih da jedem malo po malo, mlijecno pecivo ili tako nesto, da nisam gladna nikad. Povratila bi pa bi opet malo pojela.

    Sinoc sam imala osjecaj da mi se zdjelica cijela rasklimala  beba nekako sjela na mjehur, boli mjehur, nemrem stat na lijevu nogu, leda…ali zdjelica..kao da hodam na bolnim sajlama a ne na nogama. I onda tako svako malo na wc  ali dobro, odspavala, odmorila se i danas vec dosta bolje.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.