Stražnji rog na glavici bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Mene ne boli, samo me svrbi kad je promjena vremena kao i svi drugi oziljci, a imam ih bome…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    A joj Buco ti se stvarno svega naslušaš…ljudi su baš bedasti. Vidim da sam još i dobro prošla za sada. Ja sam danas malo u šetnji Larisu izvadila iz kolica a bilo je polu sunčano vrijeme, nije baš ni toplo. I prolazi neka baba i naravno da ona mora imati svoj komentar da pokrim djetetu oči da joj smeta sunce…mislim stvarno, valjda bi je trebala do desete godine držati u mraku jer ću joj u protivnom ispariti oči. Babe su najgore i uvijek imaju nešto pametno za reći.
    Ja na svu sreću nisam bila rezana i ništa me više ne boli pa ti ne znam reći.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ma ajde jos nekak kaj svrbi i pece, ali kak izgleda. Velim meni to lici ko da nije dovoljno sasiveno. Ova moja koza od gin me narucila tek 1.9 tak da do tad moram cekat. Ali stvarno ko otvoreno sve. Bljak. Muz bu mi nasel drugu ak ovak ostane. Salim se, samo nek proba ;-). 
    Meni neki dan pozlilo jer mi je secer pao pa sam se najela cokolade i sad bebi ne kaka dva dana. Aaaaaaaa. Luda sam

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Ma daj…ginekologica ti je super. Mene je već pregledala 30.07. i sve ok. Možda je tvoja na godišnjem? Ak ti je tak grozno odi nekom drugom. Mojoj sestri su šavovi popadala pa je otišla privatno, ipak je to tvoja jel vagina.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mary jesu ti sestru ponovo sivali ? Ili kak je to rijesila?

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Nije ju šivao nego stavio neke flastere koliko se sječam. Bilo je prije dvije godine pa ne znam točno više, mogu je pitati što je to točno bilo. Ali to je bilo čim je izašla iz bolnice jer se njoj to odmah rašivalo.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu


    Ej curke..evo i nas…i mi smo vam vec veliki i imamo istebprobleme sa babama ko i vi ;) ja to po kratkom postupku rjesavam…samo nek si rode opet dete pa nek hrane s cim hoce :) komoracima, vodicom i ostalo…samo cikimo i super je…nije buco, na tatu je i skroz je dug…ma secer je nema sta…aja cijelu noc, tri put se budi papati…jedino ga zna nekad muciti kakica i prduckanje…kad sam mu dala plivit d3 poceo mi se jako grciti i odmah kad sam prestala sve po starom…jucer pao prvi sex…naravno da sam bila ko na iglama al probili smo led…isto sam mislila da mi se rana otvorila al nekako zadnjih dana kao da je sve zaraslo…mozda jos skroz malo osjetim :/ pavel salje puse curkicama

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Ej Buco vidim sad da ima prilog o tebi! Mala ti je baš slatkica i velika bucica!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala :-). Bila i ja kod ginekologa. Sve je ok, samo svaki cas mogu ocekivati mengu. Grrrr… Nadala sam se ipak da prokletnica nece doci. Muz mi je bio sretan ko malo dijete kad nam je konacno ukinuta zabrana sexa :-P. Nakon skoro godinu dana. Hahah… kak su bebice? Moja je prava mudrica. Kad je tata doma moja pravila ne vrijede. Cim smo solo sve je savrseno. Spavanje na krevetu, lezanje, i tako to. Kad je tata tu samo su ruke vazne :-)

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mary jesi se ti oporavila od svog poroda?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.