Stražnji rog na glavici bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Curke moje da vas pozdravim. Eto mi bili na cjepljenju jucer. Mala dobila temperaturu i muku mucimo s tim. Dosta je mirnija i uspavanija. Teski smo 6700g. Sto se tice ostalog ne pitajte me. Trazim novu pedijatricu. Kod nas je dosla beka nova mlada koja kaze da se malenoj fontanela skoro zatvorila ali da je sve ok jer glavica raste. Ipak treba napraviti uzv mozga da se vidi jel sve ok. I tu dolazi do problema jer ona ne zeli dati uputnicu nego cekati dva mjeseca pa ako za dva mjeseca glavica stane rasti ici cemo na uzv. Luda sam skroz. Pitam ju da mi objasni sta to znaci a ona pa ako stane rast ide operacija trganje lubanje. Ja luda luda. I poslije mi kaze frendica da prestanem davati D kapi jer da one ubrzavaju okostavanje pa da jos brze onda to zarasta. Pa kaj mi nije to mozda dr trebala rec. KOZA!!!!!!

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Buco moja je isto tako samo spavala nakon pikice i isto tražim novu pedijatricu, ha, ha…krećem od ponedjeljka u potragu! Prepisala je L neki konjski antibiotik a ona jadna nije imala još ni tri mjeseca. Ne znam ti ništa o fontanelama, malo sam proguglala i isto naišla na podatak da se to događa  zbog viška d vitamina i zato što žene danas piju vitamine u trudnoći. Mislim super, dobro da nam je to netko rekao dok smo bile trudne, nego se danas čini da češ umrijeti skupa s bebom ako ne piješ sve živo. Ja sam L malo smanjila količinu kapljica proizvoljno jer su joj pojačavale grčeve. Nadam se da bude sve ok s glavicom i da nije ništa strašno! Držim fige!!!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Evo bili na uzv mozgica i sve je ok. Fontanelica je premala za tu dob ali kaj je tu je. Doktor je rekao da samo treba pratiti opseg glavice i ako on raste da ce sve biti ok. Sad me pocela gristi dok papa. Znam zvijezde vidjeti. Cini mi se da nam je zubic poceo izbijati i to ni manje ni vise nego DVOJKA.  Ah uvijek smo bile drugacije :-). Draga moja danas ti nitko nikaj ne veli. Samo ajde ajde. Svi tupe jedno, a ne shvacaju da nisu sve bebe, zene isto. Mene su maltene svi koji zagovaraju dojenje napali zasto bebi dajem vodu. A pocela sam ssd s 2i pol mjeseca jer je ona tip djeteta koji nece dojiti ako nije gladna. Znaci po onim sparinama sad kaj su bile prije ovih zahladenja ona je jela svakih 3 sata. I skoro mi je prestala i piskiti. Pa sta da dopustim da mi dijete dehidrira. Ovak joj dam malo vode kolko oce oce. Nista joj nebude bilo. D vitamin ne dajem vec 2 tjedna. A pocela budem po 2 kapi sad kad je malo hladnije i nema sunca. Kak si mi ti? Muce vas grcevi?

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    E vidiš meni su svi prigovarali jer maloj ne dajem vodu , zaključak: svi nas zaj…….  što god da radimo. Moja popiški svaku pelenu tak da sam sigurna da joj je dovoljno tekućine, a mislim i da svaka mama najbolje vidi što bebi treba kad je s njom stalno. Nama su grčevi na sreću prestali . Nedavno smo bile obje dosta prehlađene al smo sad bolje! Izgleda da je moja L dosta osjetljiva bebica i svako malo se zbog nečega rasplače ko da bude sad smak svijeta, ali evo polako već skoro uvijek kužimo što joj je pa se brzo poradi na problemu!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ej curke…evo i mi smo vam veliki…papamo ciku i uzivamo…mama trosi kune na svakakve nove krpice…jako sam dobar…ja ne dajem d3…jako mi se grcio od njih i prestala sam…lovimo svaku zraku sunca…doktorica je jako zadovoljna sa svime…jos se nisno cijepili…cekamo da bude nekih 4,5mj…saljemo puse nasim curkama

    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hej curkice i deckici. Mi u bolnici. Sara dobila Eserihiju u urinu. Strpali nas isti cas u bolnicu. Nalazi sada uredni ali cekamo jos jedan da vidimo dali ima refluks ili je tu bakteriju dobila slucajno. Na izmaku sam snaga. Izgubila mi je na kilazi zbog bakterije tako da kad dodemo doma,a i zbog proljeva koji je bio uzrokovan antibiotikom tako da  moramo puno papati da se vratimo na staro. :-). Kak ste nam vi? Papate? Kakate? Spavate?

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Buco jeste se oporavile? Pa vas baš sve pogodi, nadam se da ste brzo doma došle. Mi smo se preporodili od kada L više nema kolike. Nama su trajale povremeno i do 3 i pol mjeseca…iscrpili smo se ko psi i umalo da se nismo rastali…sad uživamo u našoj maloj veseljki, baš je nevjerojatna ta promjena. Bilo je dana kada nije prestajala plakati, baš sam se osjećala loše i krivo zbog toga…mučila sam se da je nekako uveselim, a ona je samo plakala i plakala zbog apsolutno svega…Sad je odjednom sva zaigrana, guguće, igra se, voli ići van, družiti se . Tako da smo sada u baš lijepom razdoblju! Pozdravljamo sve druge cure i dečkiće!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ej ekipica…i mi uzivamo u gici maloj…u pet.smo se cijepili…nikakve nuspojave, hvala bogu…ma buco vasa je curka zmaj i nikakva esherihija vama ne moze nista…bas mi je drago mary sto je napokon proslo krizno razdoblje…pavel salje puse svojim princezama :*

    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hej curke. :-). Evo mi se oporavili konacno. Nemamo vise e coli ali imamo dva zuba. Grickamo se i vec zvjezde gledam svaki put kad se dojimo. Za sada je sve ok. Nadamo se da ce tako i ostati. Kako str nam vi?ima zubica na vidiku? Pusamo vas puno :-*

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Super Buco da je sad sve ok! Ooooo, već su i zubići izbili, pa malena je zbilja napredna! Moja još nema ni traga od zubića, ali naveliko slini već neko vrijeme pa smo u išćekivanju. Inače je sve ok, super napredujemo i odradili smo zadnje cjepljenje super, skoro bez suzica. Ja sam se uspjela skulirati da će sve biti ok pa je i ona bila mirna za razliku od zadnjeg puta!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.