Stražnji rog na glavici bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mary di vi idete kod pedijatra? 
    Ja sam produzila prvo cijepljenje tako da nam se i drugo pomice. Budemo vidjeli sta ce pedijatrica rec. Konacno smo i mi napustili ovu nasu kozu i idemo kod nove. ;-)

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Mi smo u Dz Retkovec, dr Gulić nam je pedijatrica. Nju sam odabrala jer sam tu na forumu pronašla preporuku za nju. Ali…ona je bila samo na prvom pregledu, a od tada je na bolovanju i izgleda da se neće vratiti tako skoro. Od tada smo još tri puta bili na pregledu i svaki je put bila druga dr, tako da sam skroz popizdila. Dvije su bile stvarno užas, a ova zadnja sad na cjepljenju je bila super i nadam se da bi možda ona mogla tu ostati malo duže…Vi ste promjenili ped? Ja sam mislila jer me ta jedna koja nam je dala antibiotike bez pretraga stvarno uzrujala…a pričekat ću još razrješenje situacije da vidim koja će dr. na kraju tu ostati.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mi smo ti na krugama kod dr. Cetinić. Ko i Renchii. I bas sam zadovoljna s doktoricom. Totalna suproznost od ove stare. Ali sam saznala da je ova stara ostala bez 100 pacijenata u mjesec dana. Uzas jedan.

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ej curke…jel jos netko osim mene čirne na nase staro cavrljanje

    [lilypie.com]

  • linaa

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima …da li je još aktualna ova tema?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.