Stražnji rog na glavici bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mirell

    mirell

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Prvi porod u Vingradskoj, a iduća dva u Petrovoj, sva tri carska. O da Goluža je u svakom pogledu divan, i vrlo je sličan Hermanu iz Petrove , napominjem iz Petrove jer je dr.Herman i u Vinogradskoj njegov tata koji me je porodio prvi put.

    2002.Gabriel
    2007.Luka
    2011.Jakov
    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Da, ubrzo su nam curke tu i to mi je najveca utjeha! 
    Nije ti ni meni Vecek nista objasnjavao, samo je rekao nema tu velike pameti, treba pratiti, a posljedica je hidrocefalus ako se prosire.
     Ali tu pricamo o sirenju na 15 mm i vise. U slucaju i manjeg povecanja to se rijesava vjezbicama i mislim da to danas nije problem pogotovo nama u Zg-u.
    Uglavnom sto se tice Petrove oni se valjda nagledaju svega i rade onda patologiju od najmanjeg odstupanja. Cista potvrda je moja serklaza za koju je Blajic rekao bez razmisljanja da treba napraviti i onda sef odjela kaze da nema potrebe i ocito je tako jer se nisam nista jace otvorila od tad, a to je bilo isto u 27. tt, a nije da lezim 100%. Vecek isto odmah postavi dijagnozu ventrikulomegalije, a na kraju nije ni preslo granicnu vrijednost od 10mm.
    I nije mi jasno kako si mogu dozvoliti takav uzv, pa pogle sta nam rade… Mirell ja bi poludila na tvom mjestu!!! Zelim ti srecu sa tvojom bebicom i isto ti savjetujem drugo misljenje, nas je spasilo kako vidis… 
    I hvala na lijepim zeljama 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Neznam jesi bila na uzv na hitnoj dole u prizemlju  koji je tamo uzv. Uzas jedan. Prestrasno nesto ,jedva da se beba vidi.  
    Renchiii ja sam ti njega pitala dali je to mozda cista jer ja imam cistu od rodenja i nikakve mi probleme ne radi, i frajer se okrenuo prema meni i reko “Ma kakva cista, to je nesto sasvim drugo, ali necemo sad o tome” i njegova iduca recenica ni pola sekunde kasnije je bila “ U kak je sestra skuhala finu kavu, gospodo vidimo se za dva tjedna.” 
    Kolko si ti bila otvorena kad ti nisu serklazu radili?

    Mirell ja znam samo Goluzu, Skrablin,Veceka, i onu Radosevic i Gasparovic. I to je to.  Ostale nemam pojma. Gledali su oni svi mene, nekad sam se osjecala ko kurva :-)  ,ali nikad nitko nije reko kak se zove. 

    A da kaj se tice Veceka taj covjek vec na dva uzv ne vidi da moja curka ima kraljesnicu, nego svaki put na nalazu pise da ju on ne vidi i da nezna jel ju ima. A ja odmah nakon njegovog uzv odem kod drugog doktora na uzv i lijepo mi dr pokaze sve, i kraljesnicu, jos i kraljeske prebroji. Zakljucila sam da mu treba veca dioptrija , kaj drugo da kazem . 

  • Avatar mirell

    mirell

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    O Bogo Sveti . Ma ja sam u ovoj trudnoći zadnji put na uzv bila prije 7 tjedana i ne mogu vam ni opisati koliko iščekujm ovu srijedu  i čvrsto vjerujem u sve najbolje. Ma dolje u podrumu sam ja već na sve naučila. S dr. Trutinom sve na zezanciju i super je, i ne pretrči samo sondom prek trbuha već dugo gleda, ali niš ne veli dok ne pitam , ali ja se ne gasim tako da ima puno odgovora na sve, i smije se i šali što mi je drago. Skužila sam kako treba s njim i super je ustvari . Znam da u podrumu s lijeve strane sobe i ona skroz u produžetku ravno imaju katastrofa uzv ali s esne strane je odličan i tamo sam bila cijelu treću trudnoću. Jest da mi je s 15tt rekao da je sigurno curka nakon tri tjedna je rekao da je curka dobila pišonju , i eto moja tri dečka domeka . Ja sam inače heparinska trudnica i pikam se svakodnevno injekcijama za razrjeđivanje krvi i štitnjača me prilično zafrkava od teške hipertireoze sam u debeloj hipotireozi, eto sama sam sebi problem , ali sve će to proći, najvažnije je da naše bebice budu dobro 

    2002.Gabriel
    2007.Luka
    2011.Jakov
    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ja sam ti u teskoj hipotireozi i 15.9 mi je dr rekao da nikada necu moci ostati trudna, a po racunanju moje dr ja ostala trudna 18.9. Eto tolko o tome kolko nemogu. Tvrdoglavost se ipak isplatila . A mene uvijek salju u 6, i nedaju mi da biram. 
    A ima jedan dr koji me primio kad sam dosla na hitnu koji je uzasno hladan i meni antipatican. Njegova teorija ti je da zena cim dobije trudove odmah dode u bolnicu, jer je urlao na sve one koje su cekale doma da trudovi postanu jaci i cesci. Ali neznam kak da saznam kak se zove, jer sam odmah primljena u bolnicu, i na otpusnom pismu pise samo ime dr koja me imala na odjelu, ova Škrablin i naravno Večeka na uzv. 

    Nama je 5 dr reklo da je cura, i muz cim je saznao sve zivo otisao i pokupovao rozo, tako da se nadam da nisu pogrijesili jer ak se rodi deckic bio bude u rozom 

  • Avatar mirell

    mirell

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    A koliki ti je sada tsh bio kroz cijelu trudnoću i na koliko si mcg Euthyroxa?

    2002.Gabriel
    2007.Luka
    2011.Jakov
    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Kad sam ostala trudna bio je 7 i nikak pasti, onda je pao na 4 i tek negdje sredinom 2 tromjesecja je pao na 2 i nesto. I u 28 tjednu trudnoce mi je bio 1.69. A pijem svaki dan 125 mg. 
    Kolki je tebi?
    Kolko pijes?

  • Avatar mirell

    mirell

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Prvih par tjedana 0.01 tsh, a inače već četiri godine imam hashimoto i na terapiji sam od 125 ili 100, kako kada . Odjednom tsh narastao na 6,90, pa na 8,90, povisila mi na 150mcg i evo nakon manje od dva tjedna danas vadila i napokon pao na 4,27, svaka dva tjedna vadim krv, tsh i fT4, ali moram i trombocite kontrolirati svakih dva tjedna zbog heparina. Sada očekujem njen odgovor koliko će mi još povisiti. Nikako dogurati do 2 ili makar 2,5 kada je to bilo i je najpotrebnije. A gdje kontroliraš štitnjaču?

    2002.Gabriel
    2007.Luka
    2011.Jakov
    [lilypie.com]

  • Avatar mirell

    mirell

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Joj ne znam za tog doktora koji se dere i ljuti na ženice koje odleže trudove doma 

    2002.Gabriel
    2007.Luka
    2011.Jakov
    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Na Rebru kod dr Jelčića kojeg nevolim :-) . Kod koga si ti?

    Ma kad god neko napise ime nekog dr iz petrove ja idem guglat da vidim jel to taj, ali jos nisam otkrila. Viš kaj ti je besposlena žena na mirovanju . 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.