Stražnji rog na glavici bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Haha, ubit ce nas taj google… ajme kakve vi to brojke izbacujete, nis ne kuzim  nadam se da nije nis strasno…

    Ja sam po blajicu prohodna za prst do u kavum, a po đelmišu uloziva za vrsak prsta cervix 3/4 clanka. Pa sad ti reci ko je tu lud 

    Za veceka su mi i druge cure rekle da on uvijek nekaj nađe, nikad nije dobro. Mozda mu je to neka prof deformacija… alogo bi dioptriju provjeriti  

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Haha…. Ja sam prohodna prst do unutarnjeg usca koje je zatvoreno…. 

    Gugl mi je najgori neprijatelj. Muz mi je na pocetku trudnoce ugasio net da ne guglam vise. 

    Ah Vecek… Al rekla mi frendica da on nikad nije dezuran u radaoni, pa se toplo nadam da je tak 

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    E renchiii da te pitam posto je i tebi beba vec u zdjelici jel ti znas imat dole kao pritisak neki koji nekad zna i zaboliti? Imam osjecaj da me tak mlatne rukicama dole da sve zvijezde vidim, da ce i sav probiti i sve :-)

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Mene zna pošteno mlatnuti po cerviksu, imam osjećaj ko da će svaki čas izletit. Onda se tješim da nije više tako mala da samo tak prođe van . Na zadnjem pregledu nisam bila otvorena, al to je bilo prije pet tjedana…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mary


    Mene zna pošteno mlatnuti po cerviksu, imam osjećaj ko da će svaki čas izletit. Onda se tješim da nije više tako mala da samo tak prođe van . Na zadnjem pregledu nisam bila otvorena, al to je bilo prije pet tjedana…

    Mene su zato sašili :-D. Pa se tješim nemre van :-D. Hahaha… Ne znam kak tebe ali mene ti ubijaju dani kad se njoj neda, kad lupi tu i tamo, ja bi si kosu pocupala . Ja volim da je ona aktivna, da me mlati da sve boli 

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Da!! Previ put kad sam to osjetila sam se jako prepala, i isla bi na hitnu da nisam drugi dan imala pregled  Onak osjecaj ko da joj je noga ili ruka u rodnici, grozno, protrnem sva! Skuzila sam da mi je to najjace kad me zatvor muci, onda je valjda pritisak sa svih strana i nekad dubim naopačke da se ona malo povisi i da prođe  A u zadnjih par dana me dosta i boli trbuh dole, cim malo vise hodam ili se istegnem, bas me zaboli. Ne znam jesu to ligamenti od tezine ili nesto drugo…
    Moja je bas divljak tak da ju cijeli dan osjetim, a ako se i smiri dovoljno je da ju piknem malo sa strane i odmah se javlja. Tata se tak već igra s njom.  I jako puno štuca, čim popijem malo više vode ili legnem na leđa.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hehe… Ma joj… Mene nocas neki grcevi ulovili, valjda od probave. Umrla sam od straha da nisu trudovi. Muz se jos nije smirio, jos me nagovara da idemo na hitnu, a meni se ne ide. 

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Nemoj ak nije bas frka… Ta čačkanja više škode nego kaj koriste… To mi je najgore kaj ne mogu prepoznati kaj me boli i od čega

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    A gle leda me bole, ali kog nebi boljela nakon 8 mjeseci lezanja? 
    A grcevi mislim da su probava ipak jer kad primi ne pusta 10 min i onda se smiri, a trudovi krace traju ipak. 

  • Avatar mirell

    mirell

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Hej sorkić, s troje klinaca ja sam malo uskraćena vremenom , ja sam u privatnoj poliklinici leptir krenula preko croatia osiguranja i sada se samo mailom čujem s doktoricom Samardžić, ona mi javi koliko povisim terapiju . O sada će vam sve češće biti probavnih smetnji, prirodno čišćenje organizma . A to neslaganje među doktorima što se tiče različitih mišljenja, zapažanja i mjerenja, joooooj, i još kada uključimo internet u svoj život, ajme meni muke…najbolje je ne uzrujavati se i sve uzeti s rezervom, i na kraju evo sve se dobro nasmijemo tome svemu 

    2002.Gabriel
    2007.Luka
    2011.Jakov
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.